Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominima

Hipotrofia - za mały obwod brzucha

Polecane posty

Gość Dominima

Cześć dziewczyny! 

Po usg wykonanym 16 lipca obwód brzuszka różnił Się wymiarem o 2 tygodnie, 6 sierpnia obwód brzuszka był za mały w stosunku do reszty o 4 tygodnie, 14 sierpnia obwód brzuszka również odbiegał od reszty o 4 tygodnie. Lekarz wykonujący badanie 6 sierpnia wspomniał o hospitalizacji, jednak godzinę później lekarka na kontroli nie zauważyła takiej potrzeby, jednak powiedziała, ze jeżeli obwód brzuszka się nie zwiększy, za dwa tygodnie mam aie przygotować na hospitalizacje - jednak za te lekarkę była inna na zastępstwo, a ta nawet nie zauwazylaby rozbieżności gdyby nie fakt, ze ja zwróciłam jej na to uwagę, po czym nie powiedziała nic nowego. Moje dziecko ma stwierdzone sga, ponieważ do tego wszystkiego ma niska masę urodzeniowa. W czwartek, czyli jutro idę do innego lekarza, jestem obecne w 34+3 tc, także w 35 tc. Czy któraś z was borykała się z takim czymś w ciąży? Jak to się skończyło dla was i waszych dzieci? Już sama nie wiem co mam robić, bardzo się tym martwie i jestem bezsilna. Wyniki z usg AC z 11.07 - 218,8mm 06.08 - 233,8mm i z 14.08 - 259,4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×