Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikikiki11

alkomat na prezent jaki?

Polecane posty

Zbliżają się 30te urodziny naszego dobrego znajomego, chcemy większą paczką się zrzucić na alkomat, jakieś podpowiedzi? O kwestię czy wypada czy nie wypada nie pytam, bo wiem że taki prezent chce dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Wypada, na takie wydarzenia w sam raz. No i kwestia budżetu. W miarę sensowne alkomaty zaczynają się od ok. 300zł. My kupiliśmy  w marcu alkohit x60 za nieco więcej, bo spodobała nam się opcja z lejkiem obok zwykłego ustnika. Jak masz alkomat, to na imprezach zawsze część towarzystwa chce się sprawdzić, a opcja z lejkiem jest bardzo higieniczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe

Promiler AL 8000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austin

Koniecznie z elektrochemicznym sensorem. Takie są najtrwalsze i można je kalibrować. Jeśli ten Alkohit ma taki sensor to jest ok. Do tego zwróć uwagę na gwarancję producencką i to gdzie kupujesz. Jak różnicy w cenie nie ma lub jest nieduża lepiej kup bezpośrednio od producenta czy dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedź, sprawdziłam ten x60 i dużo osób chwali, chyba podobny jest też x50? Też widziałam że ma lejek, tylko ten x60 chyba jest z opcją ładowania a x50 na baterie. Lejek się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Sprawdza się bardzo dobrze. Tak, ma wbudowany akumulatorek. Według mnie to lepsze rozwiązanie niż baterie. 

Lejek jest ok. jeżeli korzystasz prznajmniej w dwie osoby, a na imprezach zawsze jest wielu chętnych, żeby się skontrolować. Można również zamienić lejek na zwykly ustnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ustaliłam z resztą ekipy i zamawiamy tego alkohita x60, mam nadzieję, ze znajomy czasami da się sprawdzić 😉 , chyba najpewniej przez ich sklep internetowy to zrobić  sklep.alkohit.eu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

ja bede kupowa alkomat na urodziny 😄 cena powyżej 50zł i najlepiej taki bez ustnika, co się w niego dmucha, trzeba poczytac parametry żeby było do 0,001 pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austin

Tylko za niewiele powyżej 50 zł nie kupisz dobrego alkomatu, który długo posłuży. Lepiej sobie zobacz te co dziewczyny wyżej patrzyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
Dnia 27.08.2019 o 12:24, kikikiki11 napisał:

ustaliłam z resztą ekipy i zamawiamy tego alkohita x60, mam nadzieję, ze znajomy czasami da się sprawdzić 😉 , chyba najpewniej przez ich sklep internetowy to zrobić  sklep.alkohit.eu? 

Tak będzie najlepiej, u producenta. Kiedyś świetne było allegro, ale ciągle podnosi prowizje, więc nie zawsze bywa juz tak korzystnie.

Pewnie ne znajomym można polegać, ale lepiej zaopatrzyć się we własny alkomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ania, za 50 zł to nie kupisz nic sensownego, za alkohita płaciliśmy ponad 600 zł, ale chociaż wiem że kupiliśmy dobry sprzęt na lata, którego wyniku można być pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×