Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiula

Przyrost BETA HCG

Polecane posty

Gość Kasiula

Dziewczyny robiła test ciążowy i wyszło mi:
14.08 - 10,8 Beta,
16.08 - 36.8
18.08 - 90
21.08 - 135

Byłam u ginekologa i powiedział, że nie czuje powiększonej macicy i żeby się na nic nie nastawiać. Palpacyjnie sprawdzał też czy jest czuć pęcherzyk, nie urobił USG, i sprwdzał czy bolą jajniki i bolały.
Beta na początku łądnie rosła, a ostatnia urosła tylko 50%...

Czy to może być ciąża pozamaciczna lub obumarła? Miał ktoś podobnie? Nic mnie nie boli itp itd Okres powinnam mieć 03.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak ma być czuć pęcherzyk?

Przy takiej becie to nawet nie ma sensu robić USG bo i tak nic nie będzie widać. 

Cykle jak długie i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Cykle regularne zawsze były 25 dni, ostatnią owulację tą przed ciążą miałam opóźnioną ok 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skąd pewność owulacji? Monitoring był?

A co ci lekarz na to powiedział? Co masz dalej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

Był monitoring. Lekarz kazał zrobić Betę, ale wizytę mam dopiero za tydzień. Wynik mnie zaniepokoił, ze względu na przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

10 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Pewnie, że ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula

WIem, że ciąża! Martwi mnie przyrost BETA HCG bo wyniósł ostatnio tylko 50% w ciągu 48h, a to mało na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Hej a kiedy miałaś owulacje dokładnie? Bo ja okres miałam 07. 07 i w zeszłym tyg betę już 43tys, ciąża potwierdzona, ale owu miałam w 12 dc potwierdzona testami owu plus temp. U Ciebie może była bardzo późno owulacja? Podobno przyrost powinien być min 66% ale czytałam że dziewczyny miały mniej i też było ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co dwa dni latasz na betę jak jakaś nawiedzona.Pewnie się śmieją już z ciebie w tym laboratorium.Daj spokój i czekaj na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bam

Pewnie cie nie pociesze ale mialam bardzo podobna sytuacje.Beta hcg niby rosla ale tak wlasnie malo...zadzwonilam do swojej gin ale powiedziala:niech sie pani emocjonalnie z ta ciaza nie wiaze.Ona jest: moze to pozamaciczna, moze juz obumarla...ale napewno nic z tego nie bedzie.Niestety miala racje....minal niecaly tydzien i dostalam obfitego i bolesnego krwawienia.Czytalam mnostwo postow na ten temat i niestety tylko w jednym przypadku przeczytalam o szczesliwym rozwiazaniu....:( ps.na pocieszcsenie powiem ci ze juz w drugim cyklu po poronieniu samoistnym zaszlam ponownie w ciaze...maly spi sobie wlasnie w swoim lozeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×