Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boskagoska

stoły do jadalni

Polecane posty

Kochani, help!

Czy ktoś znalazł ładny rozkładany stół do jadalni? Nawet sklep internetowy może być, nie obrażę się.

Mój obecny 9 letni stół już jest bardzo porysowany, lekko podłamany, szybko muszę wymienić na nowy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W batdom patrzyłaś Gosia?

W batdom patrzyłaś Gosia? Ja słyszałam, że tam mają ogromny wybór stołów, trzema przemyśleć, jak styl Cię interesuje?

Może styl prowansalski, albo dość modny skandynawski? Znajdziesz tam wszystko co może Cię zainteresować, ja bym przeszukała własnie w szczególności internet 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja

Uwielbiam styl skandynawski, stoły rozkładane, szczególnie te okrągłe super prezentują się w małych jadalniach lub w salonach połączonych z kuchnią. Rozumiem Cię, też mebli szukałabym w internecie, tak jest po prostu najlepiej. 

W batdom widziałam takie stoły, ale to tobie one muszą się podobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja

Uwielbiam styl skandynawski, stoły rozkładane, szczególnie te okrągłe super prezentują się w małych jadalniach lub w salonach połączonych z kuchnią. Rozumiem Cię, też mebli szukałabym w internecie, tak jest po prostu najlepiej. 

W batdom widziałam takie stoły, ale to tobie one muszą się podobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja3

Powiem wam, że te wszystkie inspiracje w internecie bardzo mi się podobają, człowiek na stronach sklepów meblowych nie wie na co się zdecydować. Wcale się nie dziwię, że chcesz mieć tutaj zbiór wszystkich dobrych sklepów online 🙂 Ja raz kupowałam w internecie łożko składane i byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujesz wszystkim za pomoc, zgodnie z waszymi podpowiedziami przeszukałam stronęhttps://www.batdom.pl/  i muszę przyznać, że szybko znalazłam to co mnie interesuje. Mam tylko nadzieję, że moje zamówienie dotrze szybko i bezproblemowo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×