Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petros

Jakie paliwo do kosiarki?

Polecane posty

Gość petros

Jak w temacie. Czy do kosiarki potrzebuję jakiegoś specjalnego paliwa? Czy po prostu mam zalać tym samym, co biorę do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszek

Od tego, jakiego paliwa nalejesz, zależy działanie urządzenia. Wiadomo, że na ekologicznym paliwie urządzenie działa lepiej. Ale akurat przetestowanie tego przecież nie jest specjalnie kosztowane. Zalej kosiarkę raz paliwem Warter Fuels. U mnie mieści się nieco ponad litr benzyny. A różnice w działaniu urządzenia zauważysz naprawdę duże. Jakby inny sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrp

A gdzie to znaleźć? Też szukam czegoś nowego, poprzednią kosiarkę zajechałem. Nie mogę nawet znaleźć info, ile kosztuje Warter Fuels. Gdzie to znaleźć i jak zamówić? Jak rozumiem, tego przez net mi nie prześlą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsz

Kolego, poszukaj na portalu ALL_E_G_RO "WARTER PRO 4 5L"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabons

Ja zamawiałem też z Allegro, ale pewnie w sklepach internetowych też jest. Na stacjach? Być może, ale nie kojarzę, żebym gdzieś widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelb

Używam tego paliwa, tj. Warter Fuels do piły motorowej. Wszystko jest w najlepszym porządku, urządzenie działa bez zarzutu, faktycznie lepiej niż na standardowym paliwie. Też jestem ciekawy, jak to wpłynie na żywotność sprzętu, ale teoretycznie nie ma opcji, żeby wpływało negatywnie. Zresztą - pewnie z czasem i tak wszyscy będą musieli się przenieść na paliwo eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×