Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MmMmi

Jaki sklep internetowy z markami sportowymi polecacie?

Polecane posty

Gość MmMmi

Macie jakieś sprawdzone sklepy z ciuchami sportowymi, gdzie wysyłka nie trwa wieczność a ceny nie zwalają z nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo

Allegro? każdy znajdzie to czego szuka a do tego można jeszcze przebierać w ofertach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina

Na aukcjach to rożnie badziewie można kupić i czasami nie warto sie sugerowac tylko ceną. Dostaniesz coś ze zrotów ze niby nowe a potem tylko kłopot ze zwrotem. Szukaj sklepów z markowymi ciuchami jak Reebok, Puma, Nike, Adidas, bo to gwarancja jakości takiego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

W martesie dostaniesz najpopularniejsze sportowe marki w dobrych cenach ale czas wysyłki dochodzi nieraz do dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa29

Jak zależy ci na większej ilości marek do wyboru to weź pod uwagę sklep Fitanu, gdzie kupisz nie tylko sportowe ciuchy do ćwiczeń ale i takie do noszenia na codzień sportowe, casualowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka

Fitanu to dobry kierunek, potwierdzam. Mają marki z różnego przedziału cenowego i każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patra

Fitanu nie znam ale zerknę z ciekawości co tam fajnego mają. Ja raczej kupuję w outletach Elbrus, HI-TEC bo można przymierzyć od razu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan

Sklep Iguana też warto wziąć pod uwagę, a zwłaszcza zakładkę outlet. Ostatnie sztuki można dostać w naprawdę fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezloginu

Szukaj ciuchów sprawdzonych marek sportowych (Adidas, Nike, Reebok, Asics, Puma) które od lat siedzą w branży, a znajdziesz je w większości internetowych sklepów sportowych. Ja mam akurat blisko sklepy stacjonarne to tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mountainlover

Z wymienionych wyżej to poleciłabym ci Fitanu, szeroka oferta, widać że pracują nad skróceniem czasu dostawy bo ostatnio wprowadzili opcję szybkiej wysyłki w 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Też dałam się skusić reklamom Fitanu i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam i pod kątem cen i czasu wysyłki jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×