Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Norie333

Kiedy urodze?

Polecane posty

Witam, czy też miałyście takie bardzo częste napinania brzucha, skurcze przepowiadajace? 37+3, od 3 dni za dnia i najczęściej w nocy mocno napina mi się brzuch, wczoraj np co równe 6 min, ale poszłam spać i przeszło. Dziś też od rana to samo, a teraz od wieczora znowu co chwilę mocno się napina i jest bardzo twardy, nie odczuwam przy tym bólu tylko po prostu mocny ścisk. Czy długo to może potrwać nim urodze? Bardzo mnie to męczy i ciężko się oddycha przy takim napinaniu, nie mam już siły 😞 nie odszedł mi czop ani wody. We wtorek lekarz sprawdzał szyjke i miała 25 mm. To moja druga ciąża, w pierwszej po prostu od razu zaczęły się bardzo bolesne bóle porodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kiedy przyjdzie czas, chyba że masz szklaną kulę, która poda ci dokładny dzień i godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewelina

Ja miałam fałszywe alarmy dwa razy, byłam w szpitalu, bo skurcze co 3 minuty za każdym razem po dniu przechodziło. W nocy zazwyczaj miałam silne regularne skurcze przepowiadające od kilku tygodni przed terminem, myślałam że się wykończe ze zmęczenia. Ostatecznie umówili mnie na wywołanie w 3 dni po terminie ze względu na mniejszą ruchliwość dziecka. Natomiast dziecko postanowiło się urodzić 2 dni po terminie samo. Mówili, że skoro organizm się tak przygotowuje to będę miała szybki i lekki poród co prawdą wcale nie było, bo skurcze od 2 rano, wody odeszły około 9, a urodziłam około 21.  

Ty na szczęście nie odczuwasz bólu, ja czułam duży ból momentami nie mogłam chodzić jak miałam skurcz, w nocy musiałam brać kąpiele na rozluźnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×