Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bajka

Skrócona szyjka 31 tydzień

Polecane posty

Gość Bajka

 

Witajcie.

 

Wczoraj na wizycie dowiedziałam się że szyjka skrocila się do 0.5 cm jest jeszcze zamknięta. W poniedziałek mam się zgłosić do szpitala. 

Powiedzcie proszę do którego tygodnia udało się utrzymać  ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdybanek

Ja tak miałam od 26 tygodnia. Wylądowałam na patologii i leżałam plackiem do 34 tygodnia ciąży. Wtedy puścili mnie do domu z nakazem dalszego leżenia w łóżku. Trzy dni później urodziłam. 

Wszystko zależy od kształtu szyjki, nie tylko długości. Masz pessarium? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Miałam zaczęła się skracac w 5m.c. Lekarz wylapal jak miała 2,7cm nie 0,5.Lezenie w domu, luteina. Później delikatnie jak się znowu skrocila do chyba 1,5jakos tak szpital i zastrzyki na rozwój płuc szybszy u dziecka a był to 30t.c.pozniej jeszcze raz szpital i znowu leżenie w domu ale nie jakiś hardcore po prostu leżeć wstawać do toalety czy tam lekkie jakieś rzeczy zrobić, bo niektóre kobiety z nogami do góry w szpitalu leżały.Tyle że u mnie to lekarz bardzo szybko wylapal m Urodziłam o czasie 37t.c zdrowe dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja szyjka zaczęła skarac się w 31 tc, w 36tc już jej praktycznie nie było, obecnie jestem w 38tc. Od 31tc miałam więcej leżeć niż chodzić, ani razu przez to nie wylądowałam w szpitalu. Jedynie brałam luteine dwa razy dziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×