Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xdds

dzis mi koles grozil ze mi urwie leb i jaja a ja mam sprawe za grozby karalne

Polecane posty

Gość xdds

troche sie go boje bo to na...y alkoholik ale kij sam nie wiem co robic kupie sobie gaz czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. Byłam hackerką, byłam stalkerką i groźby też się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada zła

pedał, łapie chłopców za nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xda

nie wiem a do aresztu nie chce iśc tam mi pokrzywdzona groziła mężem policjantem i smiercia to tyle mam go w dupie jak go trafie na kamerach to trafie prokurator chyba mu nie da za obciecie jaj mi 3 miesiecy a prokuratorka mi dala 5 za grozby pod wzburzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

jeszcze psa  na mnie wzia ide spac bukmacherke obstawiam RB lipsk ,malmo djurgens 3 gole i te tromso przez przypadek i mam i 1.5 kola na adwokata moze bedzie ide spac jeba.c was prokuratura i psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdl

chce tez to a prokuratora sprawa jak zawod wykonuje wiadomo ze ten co nie bedzie robil nic to musi dostac bo po co mu szansa

 

2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdl

chce tez to a prokuratora sprawa jak zawod wykonuje wiadomo ze ten co nie bedzie robil nic to musi dostac bo po co mu szansa

 

2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×