Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mop parowy pytanie

Polecane posty

Gość Gosc

Wiem że to nie ten dzial ale wydaje mi się że mamy maja wiedzę w tym temacie. Otóż kupiłam mop parowy dziś doszedł i go wyprobowalam myje całkiem całkiem ale pozostawia bardzo mokra podłogę, para bucha bardzo mocno wokół mopa więc jak mylam podłogę pod meblami kuchennymi to były cake zaoarowane. Czy jest to normalne? Czy jest może jakiś wadliwy lub ha cos źle robię? W każdym razie paneli napewno nim nie umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiem że to nie ten dzial ale wydaje mi się że mamy maja wiedzę w tym temacie. Otóż kupiłam mop parowy dziś doszedł i go wyprobowalam myje całkiem całkiem ale pozostawia bardzo mokra podłogę, para bucha bardzo mocno wokół mopa więc jak mylam podłogę pod meblami kuchennymi to były cake zaoarowane. Czy jest to normalne? Czy jest może jakiś wadliwy lub ha cos źle robię? W każdym razie paneli napewno nim nie umyje

Ja tam panele myje ale mam ustawione na najmniejszym stopniu parowania i maja się dobrze plytki w kuchni czy łazience na tym najwiekszym mam mop z viledy podloga zostaje mokra to fakt ale nigdy mi nic nie zaparowało uwazam jedynie bo tą parą mozna się nieźle poparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też mam z viledy i uważam niezmiennie że niestety nic tak dobrze nie myje jak zwykły mop z ajaxem rozpuszczonym w kuble z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moj nie paruje tak mocno, nie ma ustawien pary. Wlasnie dlatego go lubie, bo dzieci nie slizgaja sie po podlodze jak jest umyta. Od razu wysycha chwile po przetarciu, a i tak jest bardzo czysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie też podłoga jest chwilę wilgotną ale bardzo szybko wysycha. Para trochę bucha po bokach ale nie za mocno. Ja bym zadzwoniła i spróbowała zapytać czy nie można zwrócić bo to nie jest normalne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaletą mopa parowe jest krótki czas schnięcia podłóg jeżeli twój pozostawia je bardzo mokre to coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyyy

hmm moim zdaniem jeśli mop parowy zostawia wodę to jest zepsuty gdzieś jakaś nieszczelność jest może jakaś uszczelka poszła 

mam mopa parowego Ariete i on nie zostawia nic a nic wody, sama czasem zwilżam szmatkę od mopa żeby było bardziej mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×