Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michauuu

Udawana dziewica?

Polecane posty

Gość Michauuu

Pytanie na poważnie, do pań. Podczas pierwszego stosunku u mojej dziewczyny nie było krwi (wg dziewczyny krew pojawiła się jakieś 2h później), nie było czuć przerwania błony, Ani żadnej większej " blokady ". Dziewczyna twierdzi że byłem jej pierwszym, ale gdy ja poznałem sprawiała wrażenie dosyć napalonej albo ogólnie spragnionej seksu ( miała wtedy 16 lat, więc to możliwe żeby tak ja ciągnęło do seksu jeśli nigdy go nie uprawiala? ) Oddala mi sie po 2 miesiacach co tez wydaje mi sie byc dosyć krótkim czasem jak na ówczesne lata. Po pierwszym razie stała się odwazniejsza I jeszcze bardziej napalona, niejednokrotnie zaciagala mnie do wc czy namawiala na seks mimo ze domownicy mogli wejsc w kazdym momencie. Chyba tak sie nie zachowuje 16 czy 17 letnia dziewczyna bedaca niedawno dziewica. Jedynym argumentem za tym że byłem jej pierwszym są jej słowa I to że nie była obeznana w temacie. Chociaż z biegiem czasu za dużo się nie zmienilo. Co panie sadza o tym wszystkim, z własnego doświadczenia? Niepotrzebna schiza czy jednak wskazuje wszystko na to ze nie ja bylem pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×