Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shemale Lover

Związek z shemale dlaczego lepszy

Polecane posty

Gość Shemale Lover

Otóż to dlatego 

1. lepiej robi loda
2. jest wierniejsza
3. więcej wspólnych hobby i zainteresowań
4. częściej ma ochotę na seks
5. możesz to z nią robić bez prezerwatywy
6. umie lepiej gotować
7. nie jest zaborczy. w związku
8. nie jest z tobą dla pieniędzy
9. nie ma okresu
10. często jest seksowaniejsza od tradycyjnej lochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Shemale Lover

temat umarł warto podnieść:) jak to jest z Wami? kto z WAs zdecydowałby się na prawdziwy związek z shemale? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizzz
2 godziny temu, Gość Gość Shemale Lover napisał:

temat umarł warto podnieść:) jak to jest z Wami? kto z WAs zdecydowałby się na prawdziwy związek z shemale? 

Nie znam żadnej. Jedynie kilka transek z warszawskiego Kina Bizarriusz. I powiem tak:

- obciąganie: faktycznie każda z którą byłem robiła mi o wiele lepiej loda od większości kobiet które miały mojego  ch* w gębie. Kobiet miałem wieeele i serio chyba tylko z 2-3 naprawdę dobrze mi obciągały, reszta to albo memłała niemrawo albo zapierdzielała tak że więcej było bólu niż przyjemności. Jednak to prawda że tylko facet, w tym wypadku trans wie jak dobrze obciągnąć drugiemu facetowi. 

- seks: i cóż, tu jest problem. na te kilka transek z którymi się bawiłem, tylko dwie lubiły być zapinane w tyłek, reszta unikała jak ognia wsadzenia w tyłek. I dobrze je rozumiem, bo sam się wypiąłem kilka razy. Pare razy jednej mojej ex, bo miała fantazje przelecieć mnie w tyłek i raz jeden z tych transek. I za każdym razem ból że aż łzy w oczach miałem. Próbowałem sam ćwiczyć tyłek i nic z tego, boli mnie i tyle. U kobiet jednak cipka to cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×