Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rytuały miłosne

Polecane posty

Gość gość


 

Jakiego „maga” możecie polecić z czystym sumieniem do odprawienia rytuału miłosnego. Znam się z pewnym Panem od ponad dziesięciu lat, ale nie ma jakiegoś przeskoku na poważniejsze zobowiązania, a bardzo mi na tym zależy. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś pozytywnie zaskoczyła mnie odpowiedź z tarota u .marcintarot.pl. Sprawdziła się w 100%, dosłownie po tygodniu od zadania pytania. Zdecydowałam się na rytuał miłosny u Pana Marcina. Chciałam się z kimś bliskim pogodzić. Po rytuale otrzymałam maila, że ten ktoś o mnie myśli i czy jestem skłonna odnowić kontakt. Niesamowita, wręcz nierealna sprawa. Poza tym Pan Marcin wyjaśnia od podstaw, co trzeba zrobić, aby zwiększyć skuteczność rytuału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tych lepszych magów to na pewno  marcintarot.pl, bo człowiek, który zna się na rzeczy i rytuał nie trwa chwili, tylko nawet do kilku dni. Dobry też jest poradnik przygotowania do rytuału, zabezpieczenia przed negatywną energią działają. Żadnych skutków ubocznych nie odczułam, a na przestrzeni dziesięciu lat już kilka razy wykorzystałam, zawsze z sukcesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×