Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Fiel

I problemy gastronomiczne wzięły gure. Jest 4.15 a ja siedzę na szpitalnym kiblu i gram w orkiestrze 🤭

i na co komu były te śliwki 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.09.2019 o 04:16, Gość Fiel napisał:

I problemy gastronomiczne wzięły gure. Jest 4.15 a ja siedzę na szpitalnym kiblu i gram w orkiestrze 🤭

i na co komu były te śliwki 😫

Muszę przyznać, że poprawiasz mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 3.09.2019 o 19:01, Gość Gość napisał:

Post o czytaniu ze zrozumieniem jest mój drugi faktycznie autorki. Jeszcze raz Cię proszę abyś nie wyzywała piszących tu kobiet, jeżeli masz problemy natury psychicznej i jesteś niestabilna emocjonalnie to może pora pójść do specjalisty a nie wyżywać się na obcych osobach. Zmień temat  jak coś Ci się nie podoba i nie interesuj się ile stron zostało już zapisanych.

Jebniete to wy jestescie .Niby tak piszecie ,ze temat autorki to prowo a piszecie juz ksiazke i gryzmolicie dalej.Leczcie sie wszystkie na leb ,bo jestescie tak uposledzone jak autorka, a ja juz was zegnam krowy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 3.09.2019 o 07:54, Gość Gość napisał:

Co ty takie bzdury wypisujesz a do tego jeszcże wyzywasz ludzi. Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj sobie jeszcze raz posty z zobacz ile dziewczyn napisało, że temat założony przez autorkę to prowokacja. 

Prowokacje to wy ...ki robicie z tematu.11 stron zapisalyscie i to jest prowo, przez was ...ki glupie. Jak sie uwaza ...ki ,ze to prowo to sie nie pisze, dalej stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Prowokacje to wy ...ki robicie z tematu.11 stron zapisalyscie i to jest prowo, przez was ...ki glupie. Jak sie uwaza ...ki ,ze to prowo to sie nie pisze, dalej stron...

A co cię to g..... no obchodzi co my uważamy i co robimy. Każdy robi co chce a ty skup się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titka
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Jebniete to wy jestescie .Niby tak piszecie ,ze temat autorki to prowo a piszecie juz ksiazke i gryzmolicie dalej.Leczcie sie wszystkie na leb ,bo jestescie tak uposledzone jak autorka, a ja juz was zegnam krowy.!

Jak my jesteśmy je...... te to jakiego określenia użyjesz w stosunku do własnej osoby? Babo odczep się i nie möw co ktoś ma robić. Żegnam cię  niestabilny emocjonalnie wieprzu!!!! Zamiast tu nas kontrolować to może  lepiej  do psychiatry idź🐷🐽🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7 września 2019 o 04:16, Gość Fiel napisał:

I problemy gastronomiczne wzięły gure. Jest 4.15 a ja siedzę na szpitalnym kiblu i gram w orkiestrze 🤭

i na co komu były te śliwki 😫

Fiel co u Ciebie słychać??? Odezwij się do nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna
Dnia 6 września 2019 o 23:02, Gość Fiel napisał:

A pomyślałaś ze s dzień są odwiedziny, gadam przez telefon, jjem, chodzę po szpitalu, pisze z kimś itd i dopiero w nocy jak wszyscy zasno to tu wchodzę? Nie jestem przegranym nerdem ktury nie ma co robić w dzień. A od pracy mam swoich ludzi, kturym wydaje rozkazy na odległość i steróje calom załogo

Nasza pani Prezes, zdradzisz jaki rodzaj działalności prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Onna napisał:

Nasza pani Prezes, zdradzisz jaki rodzaj działalności prowadzisz?

No właśnie napisz coś bo tu taka jedna baba co jakiś czas  wchodzi i nas wyzywa, że piszemy z tobą. Zrób jej na złość i się odzywaj to  sobie pogadamy będzie więcej stron zapisanych bo to też ją irytuje😊😊😊🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Prowokacje to wy ...ki robicie z tematu.11 stron zapisalyscie i to jest prowo, przez was ...ki glupie. Jak sie uwaza ...ki ,ze to prowo to sie nie pisze, dalej stron...

Oj  liczyć nie potrafisz! Gdzie ty tu.... nie widzisz 11 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fiel jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
Dnia 11.09.2019 o 11:30, Gość Gość napisał:

Muszę przyznać, że poprawiasz mi humor.

Czym? Bawi Cię luckie nie szczęście? 🤭😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
Dnia 11.09.2019 o 14:40, Gość gosc napisał:

Jebniete to wy jestescie .Niby tak piszecie ,ze temat autorki to prowo a piszecie juz ksiazke i gryzmolicie dalej.Leczcie sie wszystkie na leb ,bo jestescie tak uposledzone jak autorka, a ja juz was zegnam krowy.!

Czy ty jesteś normalna? Iczepilas się jak skrzep psiego ogonu. 

Zabraniasz ludzią ze mno pisać bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Fiel co u Ciebie słychać??? Odezwij się do nas !

No co może byc u mie. Właśnie jestem po dżemce i rozmyślam o rzyciu. Pokłóciłam się z kąkubetem, a nawet rostalam z nim wczorej. I dzisiej płakałam rwionc sobie włosy z nóg myśląc  co ja najgorszego z robiłam ze z nim się zeionzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Fiel napisał:

No co może byc u mie. Właśnie jestem po dżemce i rozmyślam o rzyciu. Pokłóciłam się z kąkubetem, a nawet rostalam z nim wczorej. I dzisiej płakałam rwionc sobie włosy z nóg myśląc  co ja najgorszego z robiłam ze z nim się zeionzalam.

Fiel nie rwij włosów z nóg:) bo będziesz miała łyse. Jesteś atrakcyjna i inteligentna znajdziesz sobie nowego faceta takiego który będzie godny takiej kobiety jak Ty.  Pisałaś chyba, że w ciąży jesteś? To jest dziecko tego z którym się rozstałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×