Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simona

Natarczywa koleżanka

Polecane posty

Gość Simona

Mamy nową osobę w pracy. Dziewczynę 7lat młodsza ode mnie. Sympatyczna ale nudna jak flaki z olejem. W dodatku dziecinne. Taka mameja flegmatyczna. Byłam dla niej miła i się mnie uczepila:( myśli chyba że jesteśmy koleżankami a ja lubię przestrzeń i samotność. Chodzi za mną. A to na przerwę śniadaniowa i na przystanek po pracy. Nie ukrywam że męczy mnie to. Zabawia mnie rozmowa podlizuje się. Wypytuje o mnóstwo rzeczy a czasami nie mam ochoty z nikim gadać... . A ja nie chcę z nią spędzać czasu. Lubię na śniadaniu usiąść sobie spokojnie i zjeść czy wypić kawkę. SAMA. Tak samo na przystanek po pracy tez wolałabym podreptac sama i np po drodze wykonać telefon do męża czy mamy.  Mogę być dla niej pomocna gdy czegoś nie wie ale nie chce się z nikim kumplowac. Moje własne towarzystwo mi wystarcza. Jak jej dać do zrozumienia żeby znalazła sobie inną psiapsiolke? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżeśika

jak ty męża znalazła taka zimna ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zalezy od osoby.  Mozna delikatnie powiedziec jak chce sie przysiasc, ze nie czujesz sie dzisiaj dobrze i wolisz jesc sama i tak kilka razy.  Moze zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszutest@icloud.com

Też tak raz miałem.. Ostatecznie zrobiłem to tak, że zaprosiłem ja do domu oraz 2ch moich kolegów. Powiedzieliśmy jej że chcemy wszyscy z nią jednocześnie uprawiać sex. I że może wyjść, lub się zgodzic. I się zgodziła :) Nie będę się wdawać w szczegóły, ale to było coś MEGA! Od tamtej pory sytuacja się unormowała :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może ona wcale cię nie lubi tylko przykleila się do ciebie bo bada grunt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×