Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciąża

Ciąża

Polecane posty

Gość Ciąża

Witam . 
4 maja urodziłam córeczkę. Pierwszy okres dostalam 14 lipca i trwal 8 dni . Drugi okres dostalam po 30 dniach czyli 12 sierpnia i trwał on aż 11 dni - w tym pierwsze dwa dni było lekkie plamienie widoczne tylko przy podcieraniu a na 3 dzien przyszlo normalnie krwawienie dosyc mocne. W dniu owulacji (według kalendarza 26 sierpień) strasznie bolaly mnie plecy w dolnej czesci i czulam piersi. Dodam ze tydzien przed ostatnia miesiaczka kochałam sie z mężem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany) czy moge byc w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie zrób tak:

Umyj ręce mydłem, wytrzyj dokładnie, najlepiej ręcznikiem papierowym i przyłóż lewą rękę do monitora (jeśli jesteś praworęczna), a prawą jeśli odwrotnie. Po kilku sekundach monitor powinien zacząć migać, jeśli w ciąży. Jeśli nie, to nic się nie stanie i monitor będzie działał jak zwykle.

Jeśli nadal będziesz miała wątpliwości, to udaj się do apteki, kup test ciążowy (nie kosztuje zbyt wiele, a instrukcja obsługi jest w języku polskim) i postępuj zgodnie z instrukcją.

Gdyby nadal nic nie było wiadomo. to znaczy, że Twój mężczyzna udawał, że skończył i tak naprawdę albo jest gejem albo ma zapchane nasieniowody. W takim przypadku konieczna jest wizyta u dermatologa albo jedźcie ja Izbę Przyjęć i opiszcie problem.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

"urodziłam dziecko, czy moge być w ciazy" :D:D kuzwa, do tej pory myslałam ze takie tematy zakładają -latki 😄 które wstydza sie kupic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×