Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Regularnie dostaję awizo mimo, że pracuje w domu i tam jestem

Polecane posty

Gość Gość

Zamawiam bardzo dużo rzeczy, między innymi do pracy i raz na miesiąc to nie byłby problem ale dostaję ok. 10 paczek w tygodniu (małe rozmiary, artykuły artystyczne) i dwa-trzy awizo, czekam na te paczki, muszę przerywać pracę (zaraz ktoś powie, że praca w domu to nie praca i co mi zależy :D) i zapierdzielać na pocztę bo listonoszowi nawet nie chce się sprawdzić czy jestem. W końcu skończyła mi się cierpliwość i złożyłam skargę, czy komuś to kiedyś coś dało i zaczął dostawać swoje paczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keto

przyczaj sie na listonosza jak wypisuje awizo i spusc mu becki, masz dowod ze nie bylo cie w domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja miałam to samo.... Pracowałam w domu albo byłam akurat na macierzynskim a tu wiecznie awizo. Raz się przyczailam na listonosza i opedolilam, ale niewiele to dało. Zrobił się złośliwy jesZcze mocniej. Złożyłam skargę na piśmie. I dodatkowo wniosek o wrzucanie poleconych do skrzynki. Dzięki temu większość listów i mniejszych przesyłek mam w skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL

Hej

Nic nowego, chodzi o to że paczki nawet te małe są ciężki i nieporęczne przy ich dużej ilości - mi od razu powiedzieli, ze listonosze ich nawet nie zabierają z poczty, tylko na miejscu wypisują awizo. Moja rada przestaw się na paczkomaty - odbierasz kiedy chcesz (powiadomienie dostajesz sms) i nie musisz odstawać w kolejce na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jeśli ważą pow. 2kg, nie ma obowiązku dostarczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

To normalne. Juz sie przyzwyczailam, ze praktycznoe zawsze mam awizo. Czasem nawet nie ma go w skrzynce tylko dostaje wiadomosc sms. Ide na poczte i odbieram. Panie tam pracujace tylko rozkladaja rece. Maja takich osob jak ja od kilku do kilkunastu dziennie. Skargi mi sie nie chce skladac bo bym musiala jechac na poczte glowna. Kiedys jednak miarka sie przebierze i wysmaruje eleganckie pisemko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z listonoszem i pocztą nie mam problemów, bo jest w pożo, ale są częste problemy z kurierami takimi jak DHL zamiast paczki dostałem e-maila, że odbiorcy nie zastał w domu i w związku z tym muszę się sam pofatygować po paczkę do ich siedziby. Zacząłem dzwonić ze skargą, potem przyjechał kurier, próbowałem go opieprzać, ale ten wzruszał ramionami że on jest tutaj na zastępstwie i pretensje mam kierować do centrali. W sumie to wszyscy kurierzy robią łaskę że muszą mi paczkę przynieść, więc tak jak powyżej ktoś radził jak jest możliwość to zamawiam do paczkomatu. Mogę sobie ją odebrać kiedy mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modżajto

h ttps://demotywatory.pl/4871299/I-zeby-nie-bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Kiss napisał:

Jeśli ważą pow. 2kg, nie ma obowiązku dostarczać.

Tu autorka, nie ważą, nawet pół kilo nie mają. Cwaniak zaznacza na awizo, że "paczka o dziwnym rozmiarze" i się nie mieści a ja to potem odbieram i pukam się w głowę bo taka sama paczka jak trzy inne już w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak będzie wypisywał Ci awizo, to zaczaj się na niego na schodach i zrób sobie z nim selfie i złóż skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Ags napisał:

To normalne. Juz sie przyzwyczailam, ze praktycznoe zawsze mam awizo. Czasem nawet nie ma go w skrzynce tylko dostaje wiadomosc sms. Ide na poczte i odbieram. Panie tam pracujace tylko rozkladaja rece. Maja takich osob jak ja od kilku do kilkunastu dziennie. Skargi mi sie nie chce skladac bo bym musiala jechac na poczte glowna. Kiedys jednak miarka sie przebierze i wysmaruje eleganckie pisemko.

Ja złożyłam przez internet, też by mi się pewnie nie chciało jechać. Na poczcie awantury nie zrobię bo to nie tych pań wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak będzie wypisywał Ci awizo, to zaczaj się na niego na schodach i zrób sobie z nim selfie i złóż skargę.

Nasz listonosz nawet nie wypisuje awiza, on ma już wcześniej wypisane, wkłada tylko do skrzynki i odjeżdża. Wiem o tym, bo raz akurat wyglądałam przez okno jak podjechał, szybko z domu wybiegłam za nim ale i tak nie zdążyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, weź złóż wniosek o dostarczanie poleconych do skrzynki, jak już ktoś tutaj zrobił (ja też tak zrobiłam), a jak wiesz, ze będzie większa paczka, to weź na paczkomat. W paczkomacie masz 24 godziny na odbiór. Może te wieczne awiza się skończą, albo będą sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nagminne niestety, u mnie nawet awizo nie wrzucą, tylko dopiero to powtórne, drukowane z systemu. Na poczcie za każdym razem zwracam uwagę i za każdym razem jak tam jestem to są też inne osoby które robią o to aferę i nic się nie zmienia już chyba z dwa lata albo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Autorko, weź złóż wniosek o dostarczanie poleconych do skrzynki, jak już ktoś tutaj zrobił (ja też tak zrobiłam), a jak wiesz, ze będzie większa paczka, to weź na paczkomat. W paczkomacie masz 24 godziny na odbiór. Może te wieczne awiza się skończą, albo będą sporadycznie.

Nawet więcej - 48 godzin czeka paczka w paczkomacie na odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej
3 godziny temu, Gość LLLL napisał:

Hej

Nic nowego, chodzi o to że paczki nawet te małe są ciężki i nieporęczne przy ich dużej ilości - mi od razu powiedzieli, ze listonosze ich nawet nie zabierają z poczty, tylko na miejscu wypisują awizo. Moja rada przestaw się na paczkomaty - odbierasz kiedy chcesz (powiadomienie dostajesz sms) i nie musisz odstawać w kolejce na poczcie.

Tu się podpisze. Sprawdź też o ile to blok czy domek czy domofon zawsze działa czy ten klatkach czy na furtce , a jak domek listonosze często nawet nie wchodzą jak jest pies wolno biegajacy. Kolejna rzecz zamawiaj pocztexem to kurier i oni paczkę zawsze doręcza w odróżnieniu od listonosza. Albo paczka w punkcie paczka w ruchu, paczkomat gdzieś gdzie się poruszasz i może się przerzuc na zakupy większe a rzadziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Btw jak macie na furtce tabliczke "uwaga pies" to listonosz ma prawo nie wchodzic na posesję, nawet jesli pies jest zamkniety. Tak tylko mowie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Mają takie braki kadrowe i tak kiepskie płace, że dziś nawet Ukrainiec nie chce być listonoszem to co się dziwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja złożyłam przez internet, też by mi się pewnie nie chciało jechać. Na poczcie awantury nie zrobię bo to nie tych pań wina

I coś ci to dało?? Myślisz, że to wina listonoszów?? Jest ich pewnie za mało, paczek za dużo a wypłata marna. Nawet skargi na poczcie niewiele pomogą, bo wiecej ludzi na pewno nie zatrudnią.Polska rzeczywistość,. Jedna osoba ma pracować za trzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

To nagminne niestety, u mnie nawet awizo nie wrzucą, tylko dopiero to powtórne, drukowane z systemu. Na poczcie za każdym razem zwracam uwagę i za każdym razem jak tam jestem to są też inne osoby które robią o to aferę i nic się nie zmienia już chyba z dwa lata albo więcej

Dziwisz się?? Ludzi do pracy brak, paczek coraz więcej, bo coraz częściej Polacy kupują online. Kto to ma ogarnąć?? Jedna osoba ma za zwykła wypłatę zapiepszac na 3 etaty?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×