Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Kobiety niepracujące bezdzietne - czy tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość Serio
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie pracuje?A skąd masz takie informacje? Jak znam życie zarządza firma razem z mężem albo prowadzi firmy powiązane z Facebookiem wątpię żeby taki facet chciał kogoś kto pierdzi w stołek, zbyt inteligentny facet 

Ona zajmuje się filantropia, czyli nie zarabia pieniędzy, a raczej je wydaje. 

Nie każdy kto nie zarabia siedzi na kanapie i maluję paznokcie, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Serio napisał:

Ona zajmuje się filantropia, czyli nie zarabia pieniędzy, a raczej je wydaje. 

Nie każdy kto nie zarabia siedzi na kanapie i maluję paznokcie, wiesz?

Ale coś robi i pracuje, a nie leży weź to zrozum , nie ośmieszaj bo zaraz zaczniesz gadać że laski które ciągną tutaj kasę z męża wydają to na sieroty w Ugandzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale coś robi i pracuje, a nie leży weź to zrozum , nie ośmieszaj bo zaraz zaczniesz gadać że laski które ciągną tutaj kasę z męża wydają to na sieroty w Ugandzie 

Weź zrozum, że brak pracy zawodowej nie oznacza lezenia. Weź zrozum, że są w tym kraju kobiety które nie muszą pracować nie dlatego że "im wystarcza" tylko dlatego że są po prostu bogate. Mają same majątek, maz zarabia bardzo dużo i one zajmują się właśnie pomaganiem innym ludziom.

Wzięłaś i zrozumiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Serio napisał:

Weź zrozum, że brak pracy zawodowej nie oznacza lezenia. Weź zrozum, że są w tym kraju kobiety które nie muszą pracować nie dlatego że "im wystarcza" tylko dlatego że są po prostu bogate. Mają same majątek, maz zarabia bardzo dużo i one zajmują się właśnie pomaganiem innym ludziom.

Wzięłaś i zrozumiałaś?

Ty na pewno pomagasz ludziom,pijesz jadem i żółcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Serio napisał:

Ona zajmuje się filantropia, czyli nie zarabia pieniędzy, a raczej je wydaje. 

Nie każdy kto nie zarabia siedzi na kanapie i maluję paznokcie, wiesz?

A co Ty robisz takiego ważnego dla ludzkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty na pewno pomagasz ludziom,pijesz jadem i żółcią.

Pokaż mi jedną wypowiedź w której "piję" jadem i żółcią. 

Wkurza mnie ludzką głupota, ale jadem nie pluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Serio napisał:

Pokaż mi jedną wypowiedź w której "piję" jadem i żółcią. 

Wkurza mnie ludzką głupota, ale jadem nie pluję.

Ja czytając Ciebie też mogę powiedzieć że wkurza mnie ludzka głupota ale już ignoruje te bzdury, które piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie wmawiaj , największe bezrobocie wśród kobiet jest w krajach biednych jak Afryka Rosja polska , najwięcej pracujących kobiet jest w krajach bogatych jak hong Kong Niemcy Japonia stany zjednoczone 

Taaaa, w dupie byłaś i gooowno widziałaś. Japońskie, zamężne kobiety z regułynie pracują. I takie kobiety NIE są zaliczane dobezrobocie.

Jeny, co za tłuki tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggggggggggggg
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skąd się biorą tacy leniwi i roszczeniowi ludzie , co to wogole za geny żeby nie mieć wstydu żeby ciągle łapy po cudze wyciągać 

Sama chętnie byś łapska wyciągała ale nie ma kto ci dawać. Ty martw się o swoje geny bo aż strach pomyśleć co w nich siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggggggggggggg
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skąd się biorą tacy leniwi i roszczeniowi ludzie , co to wogole za geny żeby nie mieć wstydu żeby ciągle łapy po cudze wyciągać 

Sama chętnie byś łapska wyciągała ale nie ma kto ci dawać. Ty martw się o swoje geny bo aż strach pomyśleć co w nich siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Bogaci mężczyźni wolą kobiety wykształcone i ambitne, a nie siedzące w domu. Do gotowania czy sprzątania to może sobie wynająć cały zespół ludzi, nie będzie w to wrabiał żony. Większość niepracujących tutaj to groszem nie śmierdzi. Do fryzjera pójdzie za 50 zł, zafarbuje się sama żeby przyoszczędzić, obkupi się w lumpeksie i rżnie damę. Facet który sobie taką pijawkę bierze za żonę najczesciej ma problem z samooceną i woli już takiego pieroga mieć niż być sam.

Ale ty bzdury kobieto opowiadasz! Znam kilku bogatych a nawet bardzo bogatych dobrze wykształconych, ambitnych zajmujących wysokie stanowiska lub prowadzących swoje świetnie prosperujące firmy facetów i trzech z nich ma wprawdzie wykształcone  ale siedzàce w domu żony. Każdy z nich jest bardzo zadowolony z tego i widzi same plusy w tym że żona  potrafiła zrezygnować z pracy,  zostać w domu zająć się praktycznie wszystkimi obowiązkami związanymi z domem i dziećmi aby on mógł się rozwijać i realizować. Ci panowie mówią to otwarcie i w ich oczach widać podziw i miłoś w stosunku do swoich partnerek już nie wspomnę o dbaniu i prawdziwym rozpieszczaniu ich (poprzez drogie prezenciki, zagraniczne wycieczki kilka razy w roku, wypasione samochody....). Kobieto są to faceci którzy nie mają najmniejszego problemu ze swoją samooceną! Widać mało wiesz albo jesteś złośliwa dlatego takie głupoty wypisujesz. A tak na marginesie to ja pracuję i nie opisywałam swojego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja czytając Ciebie też mogę powiedzieć że wkurza mnie ludzka głupota ale już ignoruje te bzdury, które piszesz 

W takim razie proszę- wskaz mi w którym moim poście pluję jadem czy żółcią, bo ja łatwo mogę wskazać tego typu posty w tym wątku, ale żaden z nich nie był napisany przeze mnie. 

Alternatywnie, możesz może wskazac mi mój post w którym wykazuje irytujący Cię poziom głupoty, bo z mojego punktu widzenia moje rozmówczynię sypią jak z rękawa argumentami w rodzaju "każdy wie..", a nie poświęcają nawet kilku sekund na zastanowienie się, czy to co mówią ma przełożenie na rzeczywistość. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera
Dnia 7.09.2019 o 22:31, Gość Gggggggggggggg napisał:

Sama chętnie byś łapska wyciągała ale nie ma kto ci dawać. Ty martw się o swoje geny bo aż strach pomyśleć co w nich siedzi.

Sama patologia tu siedzi ,co nigdzie nie pracowala i pracowac niebedzie.Ja wiem jedno, ze jak od poczatku sie powie mezowi ze chce sie pracowac, a siedzi sie w domu to predzej czy pozniej i tak cie do pracy wygoni.Najlepiej maja te kobiety co szkoly niemaja ,to na-pewno do pracy nie pojda, bo zadnych kwalifikacji i cicho siedza jak mysz pod miedza, zeby wszystko miec na tacy od innych. Sprawiedliwosc jak cholera na tym swiecie, gdzie one takich glupkow dostaja co je utrzymuja, a one odwdzieczaja sie .... Faceci puknijcie sie w ten pusty leb, ze wam tylko ogarniecie chaty i podstawienie dupy od kobiety wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Możesz zarobić dodatkową gotówkę nie wychodząc z domu. Najlepszym sposobem jest przepisywanie 3-cyfrowych kodów. Całkiem szybko można zarobić pokaźną sumkę,  dlatego polecam stronę https://grimoney.icu/1162004308694/ . Jest po angielsku mimo tego jest bardzo prosta w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×