Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dziwne zachowanie kobiety

Polecane posty

Gość

Część !!! Ja i moja kobieta jesteśmy po rozwodach obydwoje mamy dzieci . Zamieszkaliśmy razem wreszcie jest to kobieta która dba o dom wszystko robi dzielimy się obowiązkami żyjemy . Ale jej uczucia są zmienne przez dwa tygodnie jest taka jak może facet sobie wymarzyć z dnia na dzień coś znika zamyka się w sobie i wszystko co uczuciowe odchodzi na bok . Ona twierdzi że wszystko jest ok i jest zmęczona   ale to się ciągle powtarza przez to się czasem klucimy i coś między nami zawsze gaśnie . Może zna ktoś taki przypadek o co chodzi ? Czy to zaburzenia czy kobiety tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Zakładam, że miałeś mamę i jakies koleżanki i one tak nie miały, skoro dziwi Cię jej zachowanie, więc po co jak ćwierćmózg pytasz, czy kobiety tak mają? 

Tak, jasne, i wszystkie bez względu na wiek są po rozwodach, bo Twoja też jest. Przecież wszystkie kobiety są identyczne i wszyscy mężczyżni też.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM
1 godzinę temu, Sebek4385 napisał:

Część !!! Ja i moja kobieta jesteśmy po rozwodach obydwoje mamy dzieci . Zamieszkaliśmy razem wreszcie jest to kobieta która dba o dom wszystko robi dzielimy się obowiązkami żyjemy . Ale jej uczucia są zmienne przez dwa tygodnie jest taka jak może facet sobie wymarzyć z dnia na dzień coś znika zamyka się w sobie i wszystko co uczuciowe odchodzi na bok . Ona twierdzi że wszystko jest ok i jest zmęczona   ale to się ciągle powtarza przez to się czasem klucimy i coś między nami zawsze gaśnie . Może zna ktoś taki przypadek o co chodzi ? Czy to zaburzenia czy kobiety tak mają ?

może to PSA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×