Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kncc

Czy możliwa jest znajomość między kobietami tylko z minimalną rywalizacją?

Polecane posty

Gość Kncc

Myślę że tak w ogóle to się nie da tej nutki rywalizacji wyeliminować, bo choćby czasem każdy porównuje się do innych...Ale czy da się to właśnie mocno zmniejszyć?Żeby w rozmowie, spojrzeniu nie dało się wyczuć tej nie do końca szczerej relacji...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No nie wiem,.kobiety są chyba zawsze zawstne, zazdrosne, wielokrotnie się zawiodlam.na.kolezankach...myślę ze prawdziwie przyjaźnić moglabym.się z facetem z którym.nadawalabym.na tych samych falach, ale.taki który absolutnie by.mi sie nie podobał. I ja jemu, zero chemii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka2019

Ja mimo że jestem kobietą nie znoszę z innymi kobietami pracować... Wieczne plotki, wojenki podjazdowe, obrabianie tyłka i zawiść. Masakra.

Ale uważam, że jeśli spotkają się 2 czy więcej kobiet profesjonalistek, specek w swoich dziedzinach, to mogą pracować ramię w ramię bez tych babskich zagrywek. Mam koleżankę, pracujemy w tym samym zespole, podobne zadania, ale nasze obowiązki się nie krzyżują i jesteśmy dla siebie MEGA wsparciem. Ale obie jesteśmy gwiazdami na swoich stanowiskach i niczego nie musimy sobie udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×