Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Auto w abonamencie? Warto?

Polecane posty

Gość Monika

Szukam dla siebie samochodu. Nowego lub używanego, nie ma znaczenia. Ważne, aby był tani w utrzymaniu i niedrogi. Podobno czasami lepiej kupić używany, ale w z lepszym wyposażeniem. Nie mam żadnego wybranego modelu. Kiedy już miałam zabierać się wybór, koleżanka podpowiedziała, żebym sprawdził auta na abonament. Płacisz co miesiąc kilkaset złotych i używasz auto jakie chcesz. Dla mnie ważne, że nie musiałabym przejmować się żadnymi naprawami, wymianami opon, ubezpieczeniami, bo kompletnie się na tym nie znam. I teraz jestem trochę taka rozbita, bo niem co robić. Podzieli się ktoś ze mną swoją opinią? Może ktoś z Was używa auta w abonamencie? Będę wdzięczna za info lub jakąś wskazówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Moja siostra ma auto w Abonamencie z Master1. Dokładnie ma takiego Fiata 500 https://www.master1.pl/oferta/indywidualny/47912/fiat/500-1-2-pop?kalkulacja=------ i płaci niecałe 700 zł. Moim zdaniem to super oferta. W tej cenie ma praktycznie wszystkie koszty związane z utrzymaniem samochodu. Niczym się nie przejmuje. Auto jest co prawda używane, ale ma tylko rok i jak je brała pół roku temu to miało przejechane 16 tys. To przecież nowy samochód praktycznie. Sprawdź sobie ich ofertę w wolnej chwili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×