Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co mi ten durny nick

Flirt z facetem, który niedawno odwołał ślub z inną

Polecane posty

Gość po co mi ten durny nick

Podoba mi się facet, kolega z pracy, o którym gdzieś tak od lutego wiem, że miał w październiku się żenić. W poniedziałek się dowiedziałam, że ich ślub został odwołany, bo się rozstali. Nie wiem kiedy dokładnie to nastąpiło, ale to chyba świeża sprawa, bo widać po nim, że markotny, jeszcze niepogodzony z sytuacją. I teraz pytanie do facetów lub do kobiet, które były w sytuacji podobnej do mojej. Czy warto zacząć próbować nawiązać z nim teraz próbę jakiegoś bliższego kontaktu? Co robić, żeby go nie zrazić? Czego faceci w tej sytuacji nie lubią? A może zaczekać trochę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi ten durny nick

Czy ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak z własnych doświadczeń, to nie radziłabym Ci wyjeźdzać z jakimś mocnym flirtem, żeby było oczywiste, że go podrywasz.

Ale możesz dawać mu to bardzo delikatnie do zrozumienia np. spojrzeniem, uśmiechem, możesz szukac delikatnego kontaktu fizycznego jak zdjęcie niby paprocha z jego marynarki, czy dotknąć go w szyje i powiedzieć " o masz tu pieprzyk". Oczywiście jak atmosfera się trochę rozluźni między wami. Takie zachowania to niby nic, ale zawsze coś.

Albo jak zapyta się co robisz możesz napisać, albo powiedzieć przez tel, że właśnie bierzesz kąpiel, albo że przygotowujesz danie tajskie i zapytać sie go czy on tez lubi potrawy na ostro. Takie niby nic nie znaczące teksty, ale pobudzające wyobraźnię 😉

Jeśli jest zainteresowany, to powinien podchwycić. W każdym razie u mnie takie uwodzenie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A na pewno podtrzymuj kontakt wzrokowy, szukaj czasem delikatnego kontaktu fizycznego, takiego jak opisałam, ale tez nie bądź nachalna, nie pocjawiaj się za często tam gdzie on, żeby nie uznał tego za natrętne.

Rób to bardzo subtelnie i z wyczuciem, moim zdaniem jeśli facet jest kumaty i mu się podobasz to powinien podchwycic takie sygnały jak opisałam. Mój obecny partner podchwycił w każdym razie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

A tam, zacznij normalnie z nim gadać, bądź po prostu fajna, wesoła jak cię zauważy i polubi to reszta sama pójdzie. W końcu tacy faceci nie są jakimiś bogami do których trudno dotrzeć oni tez maja swoich znajomych i koleżanki wiec na początek dostan się do tego grona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrhqtntq

Trzymać się z daleka i dać szansę im na związek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×