Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Założyłam dla żartu tindera

Polecane posty

Gość Gość

Mój mąż też. Chcieliśmy się razem pośmiać. Nawet nie daliśmy prawdziwych zdjęć. Jestem w szoku ile tam dziwny chudzi. A ile psychopatów. Brzydkie kobiety, a wymagają bogatych macho z urodą aktora. Albo żałośni faceci przekonani o tym, że są bogami seksu. Chociaż większość opisów kwalifikuje się do psychiatryka. Cieszę się, że my poznaliśmy się w czasach gdy nie było internetu na co dzień. Choć wątpię, żeby na tym Tinderze siedzieli normalni ludzie. Raczej mnie nie dziwi, że są sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iyhknbbn

Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu tego portalu... Portal dla chorych wyuzdanych ludzi żeby umówić się na seks. Sympatia przy tym to była klasa. Nigdy bym tam nie zakładała konta ani nie szukała faceta. I to przedmiotowe traktowanie ludzi. Jak się podoba na zdjęciu to w prawo, jak nie to w lewo. Teraz liczy się tylko wygląd i zwierzęcy seks. Głębsze uczucia zanikają. Związki od doopy strony się zaczyna. Dziwi mnie bardzo że ludzie są już tak zezwierzeceni że nawet hiva ani chorób wenerycznych się nie boją, a przecież gumka nie zawsze chroni, poza tym może pęknąć i co wtedy? Albo to ocenianie ludzi, ta ma 6/10, tamta 8/10... Chore. Kiedyś tego nie było. Albo ktoś się podobał albo nie. Nie rozumiem jak można stawiać komuś oceny na podstawie wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Iyhknbbn napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu tego portalu... Portal dla chorych wyuzdanych ludzi żeby umówić się na seks. Sympatia przy tym to była klasa. Nigdy bym tam nie zakładała konta ani nie szukała faceta. I to przedmiotowe traktowanie ludzi. Jak się podoba na zdjęciu to w prawo, jak nie to w lewo. Teraz liczy się tylko wygląd i zwierzęcy seks. Głębsze uczucia zanikają. Związki od doopy strony się zaczyna. Dziwi mnie bardzo że ludzie są już tak zezwierzeceni że nawet hiva ani chorób wenerycznych się nie boją, a przecież gumka nie zawsze chroni, poza tym może pęknąć i co wtedy? Albo to ocenianie ludzi, ta ma 6/10, tamta 8/10... Chore. Kiedyś tego nie było. Albo ktoś się podobał albo nie. Nie rozumiem jak można stawiać komuś oceny na podstawie wyglądu?

Dla mnie to portal dla desperatow. Moja znajoma ma parcie na chłopa i chyta sie wszystkiego. Ma konta wszedzie, fikcyjne, prawdziwe i wciąż bez efektów. Spotyka tam różnych swirow i desperatow jak ona... dla mnie to chore i wg mnie niebezpieczne, bo szukac drugiej połówki można ale nie na takiej hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gujjj

Jak chcieliście się pośmiać to po co dwa zakladaliscie ? Ty za tydzień zapomnisz a mąż skorzysta i będzie się umawiać. Takie są najlepsze jak piszą ze chciały z mężem się pośmiać a za miesiąc będziesz płakać ze odszedł do innej z portalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gujjj napisał:

Jak chcieliście się pośmiać to po co dwa zakladaliscie ? Ty za tydzień zapomnisz a mąż skorzysta i będzie się umawiać. Takie są najlepsze jak piszą ze chciały z mężem się pośmiać a za miesiąc będziesz płakać ze odszedł do innej z portalu 

Dla mnie to też dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gujjj napisał:

Jak chcieliście się pośmiać to po co dwa zakladaliscie ? Ty za tydzień zapomnisz a mąż skorzysta i będzie się umawiać. Takie są najlepsze jak piszą ze chciały z mężem się pośmiać a za miesiąc będziesz płakać ze odszedł do innej z portalu 

i sama wpycha go do łóżka innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gujjj napisał:

Jak chcieliście się pośmiać to po co dwa zakladaliscie ? Ty za tydzień zapomnisz a mąż skorzysta i będzie się umawiać. Takie są najlepsze jak piszą ze chciały z mężem się pośmiać a za miesiąc będziesz płakać ze odszedł do innej z portalu 

No u męża patrzyliśmy na kobiety, a u mnie na facetów. Profile były dla żartu, zdjęcia z internetu. A opisy nie miały nic z nami wspólnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×