Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Luteina

Polecane posty

Gość Ewa

Czy są tu dziewczyny które od początku ciąży biorą luteinę? Jak bierzecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Nikt? 

Kurcze, przepisano mi 6 tabletek na raz i tak trochę wystraszona jestem.  Nigdy nie miałam takich poważnych rzeczy żeby 6 tabletek na raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego dostałaś luteine? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego dostałaś luteine? 

Zaczelam plamić w 9tyg ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmm ja też w 9 tygodniu plamiłam ale u mnie w szpitalu lekarze już odchodzą od podtrzymywania ciąż przed 12 tygodniem. Nie wiem dlaczego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Hmm ja też w 9 tygodniu plamiłam ale u mnie w szpitalu lekarze już odchodzą od podtrzymywania ciąż przed 12 tygodniem. Nie wiem dlaczego... 

I samo się uregulowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma

Ja brałam w pierwszej ciąży luteinę w globulkach, od chyba 18 t. W 2 już na starcie dostałam w tabletkach, ale brałam krótko, może do miesiąca, a może mniej. Dawkowania nie pamiętam. Moja pani dr jest zawsze bardzo ostrożna i zleca więcej badań niż trzeba, a jednocześnie podaje leki wyprzedzająco, jeśli to możliwe. Kolejki do niej jak do papieża. Znajome, które ciąże roniły, u niej rodzą. Ja miałam obie ciąże powikłane i to okropnie, ale skończyło się dobrze. Masz objawy, czujesz że Twój organizm się mocno zmienia? Jeśli tak, to dobry znak.

Mam 2 synów :D Trzymaj się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
3 minuty temu, Gość mammma napisał:

Ja brałam w pierwszej ciąży luteinę w globulkach, od chyba 18 t. W 2 już na starcie dostałam w tabletkach, ale brałam krótko, może do miesiąca, a może mniej. Dawkowania nie pamiętam. Moja pani dr jest zawsze bardzo ostrożna i zleca więcej badań niż trzeba, a jednocześnie podaje leki wyprzedzająco, jeśli to możliwe. Kolejki do niej jak do papieża. Znajome, które ciąże roniły, u niej rodzą. Ja miałam obie ciąże powikłane i to okropnie, ale skończyło się dobrze. Masz objawy, czujesz że Twój organizm się mocno zmienia? Jeśli tak, to dobry znak.

Mam 2 synów :D Trzymaj się, będzie dobrze.

Mam chwilami. Zamiast porannych mdlosci mam no wieczorne albo jak mi jakiś zapach podleci.. ból piersi tez z przerwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ewa napisał:

I samo się uregulowało?

Tak przeszło, jak byłam na wizycie to moja Pani doktor znalazła krwiaka który później znikął i przestałam plamic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma
1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

Mam chwilami. Zamiast porannych mdlosci mam no wieczorne albo jak mi jakiś zapach podleci.. ból piersi tez z przerwami. 

To dobry znak. A z tymi mdłościami to ...a je tak nazywał. Potrafią trwać całą dobę, albo być tylko w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hmm ja też w 9 tygodniu plamiłam ale u mnie w szpitalu lekarze już odchodzą od podtrzymywania ciąż przed 12 tygodniem. Nie wiem dlaczego... 

Pewnie żeby się nie rodziły chorowitki. Ja to rozumiem ale to moja 4 ciąża, poroniłam 3 wcześniejsze. Wiecie. Przygotowywałam się do niej bardzo długo, bez leków bez toksycznych rzeczy. Rzuciłam palenie przestałam się leczyć sama jeśli coś mi dolegało. Zero wszelkich tabletek ost rok.. same ziołowe jak już jakaś grypa mnie dopadła... nawet migrenę leczyłam ręcznikiem na głowie, żeby usunąć wszelkie toksyny z organizmu i nic nie brać.. a tu prawie na dzień dobry 6 tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Przestałam planić po dwóch dniach a te luteinę mam brać cały 1 trymestr powiedzieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×