Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yugo

Szukam kobiety z dużym biustem

Polecane posty

Gość Yugo

Mam 42 lata szukam kobiety z dużym biustem, miłość hiszpańska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugo

Dodam jeszcze że wiek i wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Podobnie miejsce zamieszkania. Ważny jest dla mnie tylko  duży biust (możesz nie zdejmować majtek) Jeśli chcesz możliwa znajomość na  bardzo długo. Możliwy sponsiring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

idź do burdelu albo w ludzi i poderwij jakąś a nie rozwalisz jaja na łózku i czekasz aż któraś sama zapuka do drzwi.aaaa.sorki jesteś dziad i nie masz hajsu na takie wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugo
3 minuty temu, Gość hehe napisał:

idź do burdelu albo w ludzi i poderwij jakąś a nie rozwalisz jaja na łózku i czekasz aż któraś sama zapuka do drzwi.aaaa.sorki jesteś dziad i nie masz hajsu na takie wypady.

Widzę że nie jesteś specjalnie rozgarniety. Ale dziękuje za tą ...yczną wypowiedź. Pieniądze mam, dzięki za troske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugo
4 minuty temu, Bolek napisał:

Skoro wiek i wygląd bez znaczenia i do tego sponsorujesz to szukaj na roksie prostytutek przed emerytura. One są nawet po 50 zł i pewnie chciały by stałego klienta

Szukałem na roksie, niestety nie mogłem znaleźć z dużym biustem, fotki a na żywo to dwie różne sprawy. Owszem może być to Pani w wieku 50plus dla mnie to naprawdę bez znaczenia, chodzi mi jedynie o duże piersi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba ciężko znaleźć taką cycatke?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba ciężko znaleźć taką cycatke?? 

Widocznie tak. Proponuję uczciwy i jasny układ, chodzi mi jedynie o duży biust i miłość hiszpańską. Całą resztę można dogadać czyli np czasi miejsce spotkania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Yugo napisał:

Widocznie tak. Proponuję uczciwy i jasny układ, chodzi mi jedynie o duży biust i miłość hiszpańską. Całą resztę można dogadać czyli np czasi miejsce spotkania 

Szuka może znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.09.2019 o 14:52, Gość Yugo napisał:

Widocznie tak. Proponuję uczciwy i jasny układ, chodzi mi jedynie o duży biust i miłość hiszpańską. Całą resztę można dogadać czyli np czasi miejsce spotkania 

Napewno znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×