Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyskusyjny

Kawoszem być :)

Polecane posty

Czesć wszystkim, długo sie zastanawialam czy napisac tego posta, ale w koncu sie odważyłam. Otóż moj mąż zacząl interesowac sie kawa, ciagle skupuje jakies cuda do jej parzenia, myslicie,ze jak mu kupie na imieniny kupony znizkowe do sklepu https://kuplio.pl/kupony/tchibo do sie ucieszy? 🙂 Bardzo sie ciesze, ze ma nową pasje, bo wreszcie bedzie mi robil pyszne kawki ! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyś

Ja bym raczej stawiała na jakiś ekspres do kawy. Mogę ci polecić swój ekspres ciśnieniowy Adler. Kupiłam w Media Expert. Też jakbyś chciała przyoszczędzić to możesz tak jak ja skorzystać z Tipli.pl i przeznaczyć więcej kasy na lepsze ziarna - wtedy będzie ci robił pyszne kawy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aramanto

Nie znam Twojego męża, więc nie mogę wiedzieć, jaki prezent go ucieszy. Natomiast jestem pewna, że mnie ucieszyłoby wszystko, co ma związek z kawą. A już najbardziej nowy ekspres do kawy latte macchiato, bo taką kocham najbardziej na świecie. Może któryś marki  Delonghi, bo słyszałam, że są bardzo dobre. Aż się sama rozmarzyłam. Niedługo moje urodziny, ale wątpię, żeby mój mąż miał taki gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×