Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin80

Pomocy kochanka odchodzi, co robić?

Polecane posty

Witam, kochanka nie chce uprawiać już sexu ze mną, mówi że coś zmieniło. Ale nie podaje głównego powodu. Mówi że możemy się spotykać ale tylko na rozmowy i to nie zawsze. Zależy mi bardzo na niej i na obu formach przyjaźni. Ponieważ Ona nie chce już ze mną uprawiać sexu postanowiłem że  się rozejdziemy. Ale trudno mi się z tym pogodzić i chciałbym jakoś przekonać ją do powrotu. Ktoś ma jakąś mądra radę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Rada: rozstać sie. Pewnie coś wygasło i nie ma szansy na kontynuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj jej spokój, bo jak sie wku.r.wi to Ci małżeństwo rozwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Chłopie olej ją i szukaj innej,nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Daj jej spokój, bo jak sie wku.r.wi to Ci małżeństwo rozwali. 

Tego nie zrobi, bo jej małżeństwo też by się rozpadło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

można tak jak na niejednym portalu opisywali delikatnie dać znać mężusiowi, lub żucić że bez niej to nie wiesz co zrobisz z tak wielką miłóścią . Ja wiem  że darmowe r.... ucieka , przekonała się ile jesteś wart i poszuka innej gałęzi pewnej na którą z ochotą wskoczy. Takie życie takie kobiety tylko mężów żal. Byłeś jej zabawką , wibratorem , umilaczem czegoś co nie ma w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gość napisał:

można tak jak na niejednym portalu opisywali delikatnie dać znać mężusiowi, lub żucić że bez niej to nie wiesz co zrobisz z tak wielką miłóścią . Ja wiem  że darmowe r.... ucieka , przekonała się ile jesteś wart i poszuka innej gałęzi pewnej na którą z ochotą wskoczy. Takie życie takie kobiety tylko mężów żal. Byłeś jej zabawką , wibratorem , umilaczem czegoś co nie ma w związku.

Oboje nie zrobimy nic co mogło by zniszczyć nasze małżeństwa. Szukam czego mądrego co mógł bym jej powiedzieć żeby chciałby znów uprawiać że mną sex, ona ma wibrator 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajchiwo

Już jeden taki topik otworzyłeś ,po co następny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość pajchiwo napisał:

Już jeden taki topik otworzyłeś ,po co następny ?

Topik to znaczy post? Nie było odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trela

Nie rozumiesz ze już się wypaliło ? Kobieta ma ciebie dosyć jesteś mało atrakcyjny, może nie dbasz o nią w sensie kwiaty, prezenty , lepsze hotele. Cała resztę ma u męża wiec albo będziesz bardziej h/o/j/n/u albo stukaj żonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×