Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samaaa

Stres w ciąży

Polecane posty

Gość Samaaa

Czy któraś z kobiet przeżywała silny i długotrwały stres w ciąży?Jaki to miało wpływ na dziecko po urodzeniu? Zaobserwowalyscie większą nerwowość dziecka, płaczliwość, jakieś wady rozwojowe, trudności w komunikacji z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam dużo stresu w 3 ciąży.  Śmierć dwóch bliskich osób,  moja operacja,  z którą nie można było poczekać do rozwiązania,  więc strach, ból, ogrom leków itd. Nie zauważyłam,  żeby synek był inny,  niż jego starsi bracia,  przynajmniej do tej pory, ma 2mies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Poroniłam. Jeśli jesteś narażona na stres powiedz to twojemu gin.  Mamy inną wytrzymałość psychiczną, po jednym spłynie a drugi zapłaci najwyższą cene. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samaaa

Jestem juz w 36 tygodniu, umiarkowany stres przeżywałam przez całą ciążę, panowałam nad nim, jednak teraz pod koniec nasilił się, ze względu na traumę jaką mi funduje ojciec dziecka. Jestem juz tak blisko porodu a boję sie o zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stres był przez całą ciążę z powodów zawodowych i obawy o to czy dziecko urodzi się zdrowe; dużo płaczu i histerii, ale dziecko urodziło się zdrowe, mało płakało, jest w miarę spokojnym dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja miałam dużo stresu przez komplikacje w ciąży. Córeczka się zdrowa urodziła i jest spokojnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×