Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza

1trymestr ciąży

Polecane posty

Gość Eliza

Jak u was z objawami?

Kiedy się zaczęły i kiedy się nasilają? 

U mnie 7tydzień ale objawy zamiast się nasilać to mam wrażenie że mijają. Troszke mi niedobrze, jestem senna, ale np piersi bolą mniej niż jeszcze tydzień temu,  chwilami boli dolna partia brzucha, nie jak na okres, początkowo bolało jak na okres ale teraz bardziej jakby pochwa od srodka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ostatniej ciąży nie miałam żadnych,  może byłam trochę osłabiona,  ale nic takiego,  by się zorientować,  że jestem w ciąży.  Dowiedziałam się w 9tc,  jak zaczęły się mdłości. Miałam dwoje małych dzieci i nie miałam czasu. Moja rada,  nie skupiaj się tak bardzo na wszystkich pobolewaniach i odczuciach,  bo zwariujesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Każda ciąża jest inna. U mnie objawy pojawiły się w 5 tygodniu ból piersi i w 8 tygodniu przeszedł potem w 9 tygodniu nudności i trwały już do końca ciąży. Więcej objawów nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło się w 5 tyg od bolacych piersi, potem było fantastycznie, potem chwycily mnie mdłości a jeszcze później doszły wymioty. Jestem w 11 tyg I CHYBA wychodzę na prostą (nie chce zapeszac) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
21 minut temu, Klara napisał:

U mnie zaczęło się w 5 tyg od bolacych piersi, potem było fantastycznie, potem chwycily mnie mdłości a jeszcze później doszły wymioty. Jestem w 11 tyg I CHYBA wychodzę na prostą (nie chce zapeszac) 

Kiedy minęły bolące piersi?

czyli jest jesczze szansa że będę wymiotować? 

Że odrzuci mnie od jedzenia itd

nie pisałam tego wcześniej ale mam straszny apetyt. Non stop jestem głodna, boje się jak to się na wagę przełoży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piersi akurat bolą mnie dalej. 

Ale nie wymiotuję czwarty dzień, a w sobotę zaczęłam 11 tydzień. Mdłości same zaczęły mi się gdzieś w 7 tyg, ale bez wymiotów, a same wymioty doszły mi w 8 tyg. 

Gdzieś od 7 tyg odrzucilo mnie od jedzenia. 

Wiesz, nie ma też co porównywać, każda z nas przechodzi inaczej przez ciążę. Ostatecznie wierz mi, że siedzenie z mdłościami i wymioty też nie są spoko, bo siedzisz i martwisz się o dziecko trochę. Bo chcesz jeść lepiej i zdrowiej, a ciagniesz na suchych bulach:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam apetyt przez całą ciąże, aktualnie jestem w 39tc. Jadłam co tylko chciałam i ile chciałam, a przytyłam 16kg. Nie martw się o wagę, a to, że masz apetyt to dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×