Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy są tu kobiety prowadzące firmy?

Polecane posty

Gość Gość

Pytanie jw 🙂 marzy mi sie własna firma usługowa, mam pomysły, kontakty, doświadczenie, ale boję się zacząć. Najgorszy jest strach,że nie dam rady pokierować ludźmi, bo będę musiała zatrudnić kogos. Boję się,że nie podałam presji i mimo,że mam już biznes plan, reklamę, hasła reklamowe, szkice na stronę internetową i portale społecznościowe, zdjęcia, kilku klientow to boję się ruszyć z miejsca 😭 aktualnie jestem na macierzyńskim i wine zwalam na dziecko, choć wiem że sama bym radę. 

Opowiedzcie wasze historie 🙂

skąd pomysl na biznes, kiedy ruszylyscie?Czy było ciężko? Mieliście trudne chwile ? I czy ogólnie jestescie szczęśliwe z tym co robicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

Ja sama mam podobne rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Annie napisał:

Ja sama mam podobne rozterki.

I jakie wnioski? 😄 co byś chciała i co Ci stoi na drodze? Ja mam już 13 lat stażu na etacie i już mk się nie chce. Wypalilam sie i widzę,że to droga donikąd. Nie chce spędzić życia ba etacie. Chciałabym cos stworzyć ,żeby kiedys siąść i powiedzieć NO ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

Pierdzielony perfekcjonizm i brak czasu. Ja pracuję na pełen etat. Ale jednak perfekcjonizm bardziej. Brak wiary we własne siły. A dużo nad tym myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

A, i kasy na rozruch nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Annie napisał:

Pierdzielony perfekcjonizm i brak czasu. Ja pracuję na pełen etat. Ale jednak perfekcjonizm bardziej. Brak wiary we własne siły. A dużo nad tym myślałam.

Ooo,właśnie, ja tez jestem perfekcjonistka, typem osamoosobyzatrudnionej, bo wszystko najlepiej zrobię sama. Mnie trochę przeraża tez,,że będę z tym sama. Maz owszem, wesprze i odciazy w domu, ale chyba było by mi raźniej ze wspólnikiem, a nie mam nikogo z kim bym sie odważyła wejsc w układy. Poza tym patrz wyżej- sama sama sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

 Mój partner nie ma również zapędów biznesowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A skąd jestes? Moze znajdz jakiegos wspolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Ola napisał:

A skąd jestes? Moze znajdz jakiegos wspolnika

Mieszkam w uk 🙂 najszczesliwsza bym była gdyby maz chcial pomóc, ale nie ma mu temu najmniejszych chęci. Boję się wchodzić w spółki, poza tym jw nie mam nikogo zaufanego na kim mogłabym polegać. A nie szukam adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spółki to diabliki, zawsze zle się kończą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mówiły jaskółki że najgorsze są spółki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Prowadzę swoją firmę od 8 lat, z tym ze nie mieszkam w Polsce. Chciałam otworzyć w polsce zaraz po studiach ale ludzie prawie mnie zagdakali jak to sobie nie poradzę, konkurencja mnie wykończy, a ja skończę w długach, bez środków do życia. Nie chce tutaj pisać dokładnie czym się zajmuje. Chciałam tylko napisac ze jeśli uważasz ze twój pomysł jest dobry, masz zapał, chęci, finanse to próbuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×