Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska

pomysł na obiad każdego dnia

Polecane posty

Gość kluska

Kobitki podzielcie się proszę pomysłami na dobry obiad, bo od kilku miesiecy mam wrażenie, że ciągle gotuje to samo...  Schabowe, mielone, mieso duszone itp. Mój luby jest mięsożercą, ja miesa nie jem, ale nie jest do dla mnie dużym problemem ugotowac dwa obiady tylko po prostu brakuje pomysłu ... RATUJCIE 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Zasadniczo na  calym swiecie wymyslono tylko trzy  sposoby przygotowania miesa: gotowanie/duszenie, pieczenie w piekarniku/na grillu , smazenie w tluszczu.  Mieso ma trzy postaci: cale, w kawalkach (gulasz, szaszlyki), mielone. Jak zatem widzisz mozliwosci sa skromne. NIBY.  Cale bogactwo kulinarne swiata skrywa sie w przyprawach. To z nich i na ich bazie ludzie stworzyli miliony tak roznych potraw. Jesli uzywasz malej grupy przypraw i podobnego zestawu warzyw, to jedzenie jest monotonne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska

Oczywiście zgadzam się z Tobą, dla siebie gotuję bardziej urozmaicone potrawy. Problemem jest partner, któremu nie zawsze smakuje "coś innego" chociaż juz i tak zaczął w miarę akceptować inne smaki. zależało mi, aby ktoś podzielił się swoimi pomysłami ( niekoniecznie przepisami) na obiad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mii

Napisz najpierw pelna i w miare dokladna liste dan miesnych, ktore robisz, potem ludzie beda mogli cos dorzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×