Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

PsychoLoszka

Polecane posty

Gość Gość

Co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bardzo lubie jej filmiki, fajnie tłumaczy rzeczy o których osoba niestudiująca psychologii raczej by sie nigdy nie dowiedziała, dzięki niej np. zainteresowałam sie tematem programowania neurolingwistycznego. Dużo wiedzy przekazanej w ciekawy sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie dam rady jej oglądać, męczy bardzo, może i ma coś ciekawego do przekazania, ale forma osłabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenująca podróba Gargamela. Jest strasznie egzaltowana i pretensjonalna. Nie da się jej ani słuchac ani oglądac. Ona nie potrafi normalnie mówić? Po co te wszystkie przestery czy niepotrzebne akcentowanie? Przecież to jedynie wkur/wia.  Treści, które przekazuje też nie sa jakieś inteligentne /odkrywcze, tylko banalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenująca podróba Gargamela. Jest strasznie egzaltowana i pretensjonalna. Nie da się jej ani słuchac ani oglądac. Ona nie potrafi normalnie mówić? Po co te wszystkie przestery czy niepotrzebne akcentowanie? Przecież to jedynie wkur/wia.  Treści, które przekazuje też nie sa jakieś inteligentne /odkrywcze, tylko banalne. 

Zgadzam się. Obejrzałam ze dwa filmiki i to nie całe, bo nie daję rady. Zbyt krzykliwa, no i te treści ... jakby amerykę odkryła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMeSTe

Bardzo fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie jestem w stanie jej oglądać, męczy mnie jej sposób mówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×