Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość M.

CEO firmy w której pracuję to wytatuowana lesbijka, oczywiscie poza Polską

Polecane posty

Gość gość M.

Bo w Polsce z PiSem i czarnymi ...enkami i mentalnością  prosto ze średniowiecza by to za nic nie przeszło !!!

Mamy też kolorowe osoby w pracy, sporo osób z "dziwnymi" fryzurami,  o różnych wyznaniach, z różnych kultur. i to jest fajne.i bardzo rozwijające  :)

pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

super. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem, co jest rozwijającego w patrzeniu na dziwolągów, ot zwykła ciekawostka. Zgadzam się z poprzednikiem: "I co z tego?" Jak to się ma do tego działu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Takie podejście „u nas jest super bo wszyscy majooom taattuuaże i dredy i są gejami i weganami” to też cebulactwo, mniejsze niż to, które opisujesz ale jednak. wszystko jedno czy ktoś ma tunele w uszach czy spodnie w kancik, ma znaczenie czy dobrze robi to, co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Moja siostra to wytatuowana lesbijka i jakoś nikt egzorcyzmów nie odprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinA
39 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, co jest rozwijającego w patrzeniu na dziwolągów, ot zwykła ciekawostka. Zgadzam się z poprzednikiem: "I co z tego?" Jak to się ma do tego działu?

jakich dziwologow? ? uwazasz ludzi homoseksulanych za dziwologow?

homofobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem skąd ta potrzeba wyśmiewania sie z innych, ty z czarnych kiecek, tutaj z dziwolągow, dobrze że wy idealne jesteście 😄

tak, tez mieszkam za kordonem i tak, jest roznorodnie. fajnie. W Polsce też kest roznorodnie, ale inaczej, po wschodniemu. Ile osób znam stąd, które były w Polsce są zachwyceni i mówią o uprzejmości, schludnosci i architekturze. Dla nas/was Polska jest oklepana, Polacy nieświatowi, zwyczaje glupie, a jedzenie ciężkie i passe, bo sushi sie je..Dla nas/was za granico jest modnie, trendy, ładnie i smacznie. A to świadczy o tym,że bardzo pociąga i interesuje nas co inne i nowe, czasem ekscytuje, czasem patrzymy z niedowierzaniem, ale czy to znaczy ze Uk jest super, a Polska nie?

Wg mnie wcale. Owszem, tatuaże mają wszyscy lub prawie wszyscy, mnostwo ekscentrykow na ulicy, luźny styl życia, nikt ci nic nie narzuca, większa wolność na rynku pracy, dużo się dzieje, ALE brakuje mi tu np naszej polskiej schludnosci, czystości i estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC 3
26 minut temu, Gość Gość napisał:

brakuje mi tu np naszej polskiej schludnosci, czystości i estetyki

gdzie ta estetyka i czystosc w Polsce ? 

pozdawiam z Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolę się nazywać homofobka, niz identyfikowac sie z tymi ob.lechami z parad z pen.isami na lbie. fajnie, ze ty taka nowoczesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość GOSC 3 napisał:

gdzie ta estetyka i czystosc w Polsce ? 

pozdawiam z Rzeszowa

O to byś się zdziwiła 😄 pod tym wzgledem Uk jest daleko za Polska. Piękny kraj, historia, architektura, ale bardzo niskie potrzeby mieszkańców jeśli chodzi o estetykę ich otoczenia. Widok nieuczesnej laski w piżamie na ulicy nikogo nie dziwi. W ogole tutaj moda ma inne znaczenie niz w Polsce. Mnostwo meneli , nie takich kierowników u nas spod sklepów, ale wręcz rodzinna patologia.  Małe potrzeby higieniczne, często zamiast prysznica używają perfum. Nie mają tradycji sprzątania. Stan budynków jest często opłakany, dopiero tutaj jesteś w stanie zrozumieć co znaczy powiedzenie "angielska robota"... panuje luz i często ten luz zahacza o niedbalosc. Pewnie wszędzie to jest ,ale  po przyjeździe do Uk uderzyła mnie skala tego stylu bycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Wolę się nazywać homofobka, niz identyfikowac sie z tymi ob.lechami z parad z pen.isami na lbie. fajnie, ze ty taka nowoczesna.

Nikt ci sie nie każe identyfikować, ale nie musisz tez obrażać, bo to ich zycie i nic Ci do tego jak oni żyją, wyglądają i co robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt ci sie nie każe identyfikować, ale nie musisz tez obrażać, bo to ich zycie i nic Ci do tego jak oni żyją, wyglądają i co robią. 

Pierwsza to akurat autorka zaczęła obrażać: "Bo w Polsce z PiSem i czarnymi ...enkami i mentalnością  prosto ze średniowiecza by to za nic nie przeszło !!!".

I ty też mi nie zwracaj uwagi na wyzwiska, bo sama mnie wyzwałaś od homofobek. Ale oczywiście księży i resztę heteronormatywnego społeczeństwa można wyzywać, a jak powiesz coś o jakiejś lesbie to "hurr, durr, jak tak można!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Pierwsza to akurat autorka zaczęła obrażać: "Bo w Polsce z PiSem i czarnymi ...enkami i mentalnością  prosto ze średniowiecza by to za nic nie przeszło !!!".

I ty też mi nie zwracaj uwagi na wyzwiska, bo sama mnie wyzwałaś od homofobek. Ale oczywiście księży i resztę heteronormatywnego społeczeństwa można wyzywać, a jak powiesz coś o jakiejś lesbie to "hurr, durr, jak tak można!"

Nie ja Cie wezwalam of homofobek, a ze ktoś jest wulgarny to nie znaczy ze juz wolno i wypada wszystkim 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ja Cie wezwalam of homofobek, a ze ktoś jest wulgarny to nie znaczy ze juz wolno i wypada wszystkim 😄

Może to nie byłaś ty, ale piszesz, że to ich życie. Skoro tak, to niech trzymają je dla siebie i żyją normalnie, zamiast wpier.talac się na ulice i gorszyć ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Może to nie byłaś ty, ale piszesz, że to ich życie. Skoro tak, to niech trzymają je dla siebie i żyją normalnie, zamiast wpier.talac się na ulice i gorszyć ludzi.

A co robią,ze Cie gorsza? Na ulicy jest mnóstwo ludzi, strajki aktywistów, protesty, procesie .. czym oni Cię gorsza? Znam ludzi homoseksualnych,często sie spotykamy,bywam u nich w domu i żyją normalnie. Pracuja, oglądają te same seriale co my, jedzą to samo co my, rozmawiaja o tym samym co my. Myślę,że gdyby przeciwnicy związków homoseksualnych dali im żyć, zaakceptowali,ze szczęście nie zamyka się w układzie tradycyjnej rodziny, to pewnie przestali by wychodzić na ulice. Mnie bardziej przeraża postawa przeciwników, zwłaszcza po ostatnich akcjach w Białymstoku. Niby homoseksualiści żyją jak zwierzęta, a tymczasem idealni obywatele pokazali sie z jak najgorszej strony...jeszcze z poparciem kleru. Żal. Wstyd. Mi było wstyd jak na to patrzyłam jak nisko człowiek może upaść i jak się zachowac,żeby udowodnić że jest "lepszy"? Niestety nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaK
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

pod tym wzgledem Uk jest daleko za Polska. Piękny kraj, historia, architektura, ale bardzo niskie potrzeby mieszkańców jeśli chodzi o estetykę ich otoczenia. Widok nieuczesnej laski w piżamie na ulicy nikogo nie dziwi. W ogole tutaj moda ma inne znaczenie niz w Polsce. 

wlasnie, bo w Polsce ludzie staraja sie wygladac dobrze bo jest presja  spolecznstwa, by wygladac dobrze.  tak smao jak jest presja by miec slub w kosciele, chrzcic dzieci, jesc rosol w niedziele i inne. 

A w UK tego nie ma. ludzie sie nie gapia, nie dopytuja, nie oceniaja. Kazdy robi jak on chce, a nie jak spoleczenstwo oczekuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość JustynaK napisał:

wlasnie, bo w Polsce ludzie staraja sie wygladac dobrze bo jest presja  spolecznstwa, by wygladac dobrze.  tak smao jak jest presja by miec slub w kosciele, chrzcic dzieci, jesc rosol w niedziele i inne. 

A w UK tego nie ma. ludzie sie nie gapia, nie dopytuja, nie oceniaja. Kazdy robi jak on chce, a nie jak spoleczenstwo oczekuje. 

tak,masz racje,nie ma tego nacisku spolecznego, moze przez to ludzie są zyczliwsi,bardziej usmiechnieci. Ale jednak jw napisalam brakuje mi tej estetyki u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaK
7 minut temu, Gość gosc napisał:

tak,masz racje,nie ma tego nacisku spolecznego, moze przez to ludzie są zyczliwsi,bardziej usmiechnieci. Ale jednak jw napisalam brakuje mi tej estetyki u ludzi.

Wiem o czym mowisz. bardizje widac taka niechlujnosc u ludzi niektorych w duzych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość JustynaK napisał:

Wiem o czym mowisz. bardizje widac taka niechlujnosc u ludzi niektorych w duzych miastach

dokladnie.Kiedys byłam pod wrazeniem tego,ze tutaj kobiety do eleganckiego wydanie zakladały buty sportowe np garsonka i adidasy. A pozniej zauwazylam,ze tutaj rzadko nosi sie dopasowane ciuchy.Nie jestem wielka fanką meczenia kregosłupa szpilkami,ale mozna dobrac buty do stroju. tutaj ludziom to zwisa.Niby racja,po co przejmowac sie bzdurami? Ale ja jestem wychowana tak,ze o wyglad i dodatki dbac trzeba i czasem az mnie oczy bolą. Ludzie nie podazaja za moda tak jak w polsce, wiele ubiera sie w secondhandach,zakladaja rzeczy modne jakos w 94, czesto to przypadkowy dobior ubioru. Ale kto im zabroni? Ludzie tutaj wcale nie maja kompleksow.Jesli Polki zastanawiaja sie czy ta kiecka nie jest zbyt krotka i pasuje do figury czy wystuacji, to tutaj nikt powyzszymi sprawami sobie głowy nie zawraca. Czesto widze kobiety w pozadzieranych lub podartych rajstopach, pamietam ,ze keidys nawet pod spodnie takich załozyc nie chciałam,a one do ...enek takie noszą... ale juz mnie to nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

tak,masz racje,nie ma tego nacisku spolecznego, moze przez to ludzie są zyczliwsi,bardziej usmiechnieci. Ale jednak jw napisalam brakuje mi tej estetyki u ludzi.

proponuję przestać tak interesowac się ludźmi. Lubię Polskę, ale to wpieprzanie się w wygląd inncyh. Sto razy lepiej zyje się gdzieś, gdzie nikogo nie oburza wyrzucenie śmieci w szlafroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

dokladnie.Kiedys byłam pod wrazeniem tego,ze tutaj kobiety do eleganckiego wydanie zakladały buty sportowe np garsonka i adidasy. A pozniej zauwazylam,ze tutaj rzadko nosi sie dopasowane ciuchy.Nie jestem wielka fanką meczenia kregosłupa szpilkami,ale mozna dobrac buty do stroju. tutaj ludziom to zwisa.Niby racja,po co przejmowac sie bzdurami? Ale ja jestem wychowana tak,ze o wyglad i dodatki dbac trzeba i czasem az mnie oczy bolą. Ludzie nie podazaja za moda tak jak w polsce, wiele ubiera sie w secondhandach,zakladaja rzeczy modne jakos w 94, czesto to przypadkowy dobior ubioru. Ale kto im zabroni? Ludzie tutaj wcale nie maja kompleksow.Jesli Polki zastanawiaja sie czy ta kiecka nie jest zbyt krotka i pasuje do figury czy wystuacji, to tutaj nikt powyzszymi sprawami sobie głowy nie zawraca. Czesto widze kobiety w pozadzieranych lub podartych rajstopach, pamietam ,ze keidys nawet pod spodnie takich załozyc nie chciałam,a one do ...enek takie noszą... ale juz mnie to nie dziwi 😄

też zakładam buty do eleganckiego stroju...wiesz dlaczego? Bo na "bieg do pracy" jest to wygodniejsze. Potem się je zmienia na bardziej dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

proponuję przestać tak interesowac się ludźmi. Lubię Polskę, ale to wpieprzanie się w wygląd inncyh. Sto razy lepiej zyje się gdzieś, gdzie nikogo nie oburza wyrzucenie śmieci w szlafroku

interesuje sie,bo kazdy sie interesuje,ale sie nie wpieprzam,bo wyznaje zasade "zyj i daj zyć innym",jednak nikt mi nie zabroni pomysleć ze niechluj jest niechlujem. Owszem,masz racje , ze fajnie moc wyniesc smieci w szlafroku, ale juz odbieranie dziecka ze szkoły w szlafroku i gumiakach to juz dosc oryginalne :d ale kto im zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, co jest rozwijającego w patrzeniu na dziwolągów, ot zwykła ciekawostka. Zgadzam się z poprzednikiem: "I co z tego?" Jak to się ma do tego działu?

Z tym "rozwijaniem" to takie typowe lewackie pier/dolamento 😄 Rozmowy z ciapatymi analfabetami, którzy wierzą w płaską ziemię, też są dla lewackich ameb, zapewne "rozwijające" 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

też zakładam buty do eleganckiego stroju...wiesz dlaczego? Bo na "bieg do pracy" jest to wygodniejsze. Potem się je zmienia na bardziej dopasowane

ale oczywiscie, tez lubie ...enki i buty sportowe,ale wolę jak mi pasuje do calosci :) poza tym mam buty na korurnie,plaskie roznego rodzaju i zawsze sie cos dopasuje.W obcasach chodze dosłownie od wesela do wesela,bo ani to zdrowe,ani wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

interesuje sie,bo kazdy sie interesuje,ale sie nie wpieprzam,bo wyznaje zasade "zyj i daj zyć innym",jednak nikt mi nie zabroni pomysleć ze niechluj jest niechlujem. Owszem,masz racje , ze fajnie moc wyniesc smieci w szlafroku, ale juz odbieranie dziecka ze szkoły w szlafroku i gumiakach to juz dosc oryginalne :d ale kto im zabroni?

nikt i nikt nie powinien, dlatego nie wiem dlaczego brakuje ci estetycznego wyglądu polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale oczywiscie, tez lubie ...enki i buty sportowe,ale wolę jak mi pasuje do calosci 🙂 poza tym mam buty na korurnie,plaskie roznego rodzaju i zawsze sie cos dopasuje.W obcasach chodze dosłownie od wesela do wesela,bo ani to zdrowe,ani wygodne

yo nie chodzi o lubienie. Ja tego nawet nie próbuje dopasować bo zakładam tylko na drogę, potem często zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaK
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

.Kiedys byłam pod wrazeniem tego,ze tutaj kobiety do eleganckiego wydanie zakladały buty sportowe np garsonka i adidasy.

Wiesz... one w biurze zmieniaja te buty na spzilki lub balerinki. ja tak tez robie, zdrowiej dla stop i wygodniej... do biura ide w sportowych butach ,...ence i garsonce... na miejscu zakladam szpilki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

nikt i nikt nie powinien, dlatego nie wiem dlaczego brakuje ci estetycznego wyglądu polaków

ty serio pytasz dlaczego wolę schludnych ludzi,niz takich co wstali z łozka i poszli do ludzi? :D ja im nic nie kaze, nauczylam sie miec to w nosie,ale slepa nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość JustynaK napisał:

Wiesz... one w biurze zmieniaja te buty na spzilki lub balerinki. ja tak tez robie, zdrowiej dla stop i wygodniej... do biura ide w sportowych butach ,...ence i garsonce... na miejscu zakladam szpilki... 

tutaj malo kto sie tym przejmuje,chyba ze mają dresscode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaK
20 minut temu, Gość gość napisał:

wiele ubiera sie w secondhandach

to jest akurat czesto z powodow ekologicnzych. ja w second hand nie kupuje, ale znam osobe ktora zarabia naprde sporo a czesto kupuje w second hand ze wzgledu na planete oraz zawartosc plastiku w ubrtaniach (w nowych jest go pelno). poza tym, ona wtedy ma ubrania inne niz wszyscy dokola i fajnie wyglada. kiedys miala su.kenke, znakomitej jakosci material i wykonanie, za £15. Nowa tej jakosci kosztowalaby co najmniej £70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×