Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Mamy jedynaków

Polecane posty

Gość Mama

Czy wasze dzieci każdego dnia z kimś chcą się spotkać? Czy pozwalacie na chodzenie do kolegów, a może same zapraszajcie dzieci do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety tak.Szkoła mu nie wystarcza,gdzie ma przecież kolegów.Ciągle kogoś gościmy,bo inaczej siedzialby tylko w smartfonie czy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak samo ciagle gdzieś syna wożę, lub dzieci są u nas. Osobiście wole jak dzieci przychodzą do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, syn ma 9 lat. Mieszkamy na nowym osiedlu, więc wokół jest sporo dzieci, kolegów z klasy tez ma blisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goascccc

U mnie zasada taka ze od poniedziału do czwartku ma zakaz chodzenia i przyprowadzania kolezanek.Co o tym sadzicie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Przed chwilą, Gość goascccc napisał:

U mnie zasada taka ze od poniedziału do czwartku ma zakaz chodzenia i przyprowadzania kolezanek.Co o tym sadzicie?>

Zależy ile ma lat i jak mu rozpozazdzasz czasem. Jeśli zamiast kolegów ma komputer czy tablet to słabo. Jeśli w tym czasie się uczy, bawi czy ma jakieś inne ciekawe zajęcia to ok. Chociaż myślę że już w jak dziecko jest starsze tak powyżej 13-14 lat to po odrobieniu zadań czy innych obowiązków pozwoliła bym w tygodniu na spotkania z kolegami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb

Mój ma w gości kolegów jakos raz , może dwa na miesiąc. z tą samą częstotliwością ich odwiedza.  Nie domaga się częstych spotkan, a wie że zawsze może zapytać. sporo czyta, gra, projektuje, lubi nadal lego.

Ma 12 lat. ze szkoły wraca ok 15stej, a w piątki o 13stej. ja z pracy o 16:30, mąż 17sta. syn czasem robi zakupy w drodze ze szkoły, 1-2 razy w tygodniu rano dostaje pieniądze i listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak,codziennie spotyka się z kolegami,  najczęściej na podwórku lub do nas przychodzą,bo podobno u nas jest fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy czasem jesteście złe, że dziecko zaprasza gości ? Ja nie mam nic przeciwko jak u nas są dzieci, ale zastanawiam się czy inni tez tak maja. Z obawy, ze jakiś rodzic może być niezadowolony dzieci zazwyczaj bawią się u nas. Uważam, że dzieci powinny jak najwiecej czasu spędzać razem na zabawie. Po to jest dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czy czasem jesteście złe, że dziecko zaprasza gości ? Ja nie mam nic przeciwko jak u nas są dzieci, ale zastanawiam się czy inni tez tak maja. Z obawy, ze jakiś rodzic może być niezadowolony dzieci zazwyczaj bawią się u nas. Uważam, że dzieci powinny jak najwiecej czasu spędzać razem na zabawie. Po to jest dzieciństwo.

nie,bo zwykle wiem o tym z wyprzedzeniem, wiec moge zaplanowac sobie wszystko,przygotowac im cos do jedzenia i ogarnąc wiekszosc rzeczy przed ich przyjsciem,tak,ze pozniej oni sie bawią a ja tez mam luz, lub niewiele do roboty. Nie lubie robic cos w domu jak mam gosci,nie wazne czy to dorosli czy dzieci. Do syna przychodza koledzy w piątki po szkole, w soboty o okreslonej godzinie. W ciagu tygodnia rzadko,choć zdarza sie ze kolega przyjdzie po szkole,bo np rodzicow jeszcze nie ma w domu.ale nie traktuje go jak obcego. Najlepszy kolega syna czasem w weekend z noclegiem zostaje, wiec urządzamy sobie seans filmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właściwie codziennie są u nas jakieś dzieci i syn gdzieś jest. Nie są to zaplanowane wizyty, ale spontaniczne spotkania. Da się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×