Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakochana1

Pomocy! Nie wiem co robić 😞

Polecane posty

Cześć dziewczyny pisze tu po raz pierwszy i mam nadzieje ze mi pomożecie bo już nie wiem co robić. Zacznę od początku. 

Wiec byłam z chłopakiem o 5 lat starszym od siebie nasz związek trwał przez 2,5 roku do momentu gdy nie przeczytałam jego wiadomości z „Aniołkiem” była to jego kochanka, gdy poruszyłam ten temat oczywiście on się nie przyznał powiedział ze żarty z kolega z pracy sobie robił wiec mu uwierzyłam, po nie całym miesiącu gdy miał zostać u mnie na noc wymyślił durna bajeczkę ze musi jechać do domu bo rano z siostra musi gdzies tam jechać na początku w to uwierzyłam ale postanowiłam go sprawdzić, wiedziałam w którym miejscu lubi przesiadywać z kumplami w samochodzie na uboczu nie daleko swojego domu w małym lasku wiec tam pojechałam z daleka ujrzałam jego samochód i popędziłam szybko z myślą ze może jednak się mylę ale niestety zastałam go jak uprawiał seks z ta kobieta, wiec odrazu go rzuciłam, minęło pół roku od naszego rozstania od tamtej pory go nie widziałam myślałam ze już mi przeszło ze się „odkochalam” ułożyłam sobie życie z kimś innym niby byłam szczęśliwa i zakochana aż do nie dawna gdy ujrzałam mojego byłego wtedy wszystko wróciło te dobre chwile jak i te złe, dni gdy przez niego płakałam ale tez te gdzie czułam ze mogę na nim polegać i mam w nim wsparcie po prostu wszystko co się działo przez te 2,5 roku. Oby dwoje nie mogliśmy oderwać wzroku od siebie. Późnym wieczorem zadzwonił do mnie i po prosił o spotkanie pod pretekstem zamknięcia tamtego rozdziału lecz rozmowa inaczej przebiegała, zaczął mi płakać mówić ze żałuje ze mnie kocha, chce wrócić już nigdy mnie nie skrzywdzi ani nie zdradzi, mówił ze myślał cały czas o mnie każdego dnia, tez myślał ze mu przeszło ale gdy mnie zobaczył to wszystko wróciło. Nie wiem co mam robić kobietki pomóżcie jestem w totalnej rozsypce dodam tyle ze on był moim pierwszym chłopakiem z którym uprawiałam seks i do szaleństwa kochałam i chyba nadal kocham nie wiem co mam zrobić wrócić do byłego czy zostać w obecnym związku  Boje się ze jak wrócę do niego to on po jakimś czasie znowu się mną „znudzi” i zostawi mnie albo znowuzacznie zdradzać.. POKOCY! Dodam jeszcze ze ta kobieta z która mnie zdradził mój były to jest moja Mama. (Ja mam 21 lat)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie kochasz, tylko jesteś uzależniona od niego, a raczej od odczuć jakie on ci dawał. tęsknia za tym jak było, jak się czułaś, co mówił, jak dotykał. Dziewczyno, ten frajer zdradził cię i okłamał, a skoro widzi że ma cię na wyciągniecie ręki to kuje żelazo póki gorące. widocznie tamta laska go pogoniła. zaufasz mu znów po czymś takim? szkoda nerwów i czasu na ...arza, młodziutka jesteś, znajdź kogoś kto cię doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o kooorwa... zdradzil cię z twoją matką? nie wierze, to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greda

Nie dawaj mu kolejnej szansy niech spada do tej z która się bzykał, skoro była warta aby zdradzał ciebie. To po prostu nie rokuje. Nie masz nikogo i stąd ta frustracja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciuniu

hehe dobre :)razem z mama na niego siadajcie w rodzinie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×