Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Gość

Proszę o nie hejtowanie tylko pomoc, chłopak wszedł we mnie na chwile. Prawdopodobnie były to dni płodne, nasienie nie miało kontatku z narządami płciowymi. 3 dni później zaczęłam mieć bóle brzucha, bóle piersi dodam że za 5 dni powinnam miec okres, gazy, wzdęcia, bóle pleców, nie jest to ból jajników, bardziej w okolicach jelit i żołądka odczuwam pulsowanie i bulgotanie. Dodam też że ostatnio bardzo się stresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża to nie jest
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Proszę o nie hejtowanie tylko pomoc, chłopak wszedł we mnie na chwile. Prawdopodobnie były to dni płodne, nasienie nie miało kontatku z narządami płciowymi. 3 dni później zaczęłam mieć bóle brzucha, bóle piersi dodam że za 5 dni powinnam miec okres, gazy, wzdęcia, bóle pleców, nie jest to ból jajników, bardziej w okolicach jelit i żołądka odczuwam pulsowanie i bulgotanie. Dodam też że ostatnio bardzo się stresowałam

po tym opisie,to pomyślałam,że on cie jakimś syfem mógł zarazić ,rzerzączka, aids, hiv oby nie kiła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ciąża to nie jest napisał:

po tym opisie,to pomyślałam,że on cie jakimś syfem mógł zarazić ,rzerzączka, aids, hiv oby nie kiła!!

Kurcze, na to nie wpadłam. Chyba powinnam iść do lekarza jeżeli to nie ustąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa

3 dni po ewentualnym zapłodnieniu objawów na pewno nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Luisa napisał:

3 dni po ewentualnym zapłodnieniu objawów na pewno nie ma 

Ale trwają one juz 6 dzień. Ale generalnie nie powinnam się obawiać że to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie leczona kiła może doprowadzić do pojawienia się torbieli, rozstępów i różnych guzów w macicy. Im szybciej się wyleczysz, tym lepiej dla Twojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może to tez być napięcie przedmiesiączkowe. Ja tak mam wszystko mnie boli tydzień przed okresem a nawet dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×