Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Picie z kubka że słomką

Polecane posty

Gość Gość

Szybko Wasze dzieci załapały? Syn pije wodę jak na razie tylko z butelki i chcę go już przestawić na słomkę. Po prostu mu dać i czekać aż sam rozkmini? Bo niby jak niemowlakowi wytłumaczę co ma robić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moj synek ma 10 miesiecy. Kupilam mu B.Boxa by uczyl sie pic ze slomki bo to ponoc takie dobre z logopedycznego punktu widzenia. I co? Nic. Nie chce ciagnac. Nie i koniec. Podstawiam mu a On ucieka pd butelki. Siorbalam mu do uszka, zachecalam ale On jeszcze nie czuje sie gotowy. W koncu zalapie. Pytanie kiedy...😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też

Moja miała 12 miesięcy jak załapała, a to dlatego, że od 12 miesiąca można podawać tubki z musem prosto do buzi więc ciągnęła sobie ten mus i później ze słomki też umiała już ciągnąć wodę. (Ps. bardzo dbamy o higienę ząbków więc pozwalam na jedzenie musu prosto z tubki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

Pierwszy kubeczek z ustnikiem kupiliśmy gdy miał 4 miesiące i od razu załapał po co to i co z tym zrobić. Od 6/7 miesiąca życia pije wodę z butelek plastikowych z dziubkiem niekapkiem tych, w których tą wodę kupujemy. Od 8 miesiąca życia wciąga tubki jak szalony. Dałam kilka razy spróbować i sam załapał. Raz gdy zapomniałam butelki na spacer i miałam tylko zwykłą to okazało się że z takiej zwykłej butelki też umie pić i teraz w domu pije czasem z kubeczka, nie miał wogole problemu z zalapaniem co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×