Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sredni czynsz w Londynie (pokoj)

Polecane posty

Gość Gosc

£1000 miesiecznie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A w Dubaju? A w Tokio? A w Waszyngtonie? A w Pekinie? A w Pacanowie Dolnym? 😄 Czynsze w tych wszystkich miastach interesują mnie dokładnie tak samo, jak londyński 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylta

Poje.bało Was z tym Londynem??

Aaaa, już wiem - to ma być propaganda, zniechęcająca Polaków do wyjazdów, tak? Że niby tak strasznie drogo w tym paskudnym Jukej...

Drgi autorze/autorko - Uk to nie tylko Londyn, popatrz na mapę łaskawie. jest tam wiele miast, gdzie 1000 funtów - lub mniej! - miesięcznie to zapłacisz za trzypokojowe mieszkanie w fajnej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylta

Poza tym, w mieszkaniu trzpokojowym nie będzie mieszkać singiel, lecz para, para z dzieckiem, więc będą przynajmniej dwie osoby zarabiające a nie jedna. Pensja minimalna w Uk to obecnie 1200 netto za cały etat, ale ja nie znam nikogo kto minimalną zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

No, ale w Londynie to można żyć jak panisko! Oczywiście nie jeżeli jesteś niekumaty w języku, zawodzie i pochodzisz z obrzeży Wschodniej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość ylta napisał:

Poza tym, w mieszkaniu trzpokojowym nie będzie mieszkać singiel, lecz para, para z dzieckiem, więc będą przynajmniej dwie osoby zarabiające a nie jedna. Pensja minimalna w Uk to obecnie 1200 netto za cały etat, ale ja nie znam nikogo kto minimalną zarabia.

1200 BRUTTO i to w dodatku dla osoby, ktora ma co najmniej 25 lat. Stawka £8.21/h brutto, pelen etat w UK 37.5 czasem 40 godz tyg... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalna

minimalna jest dla nastolatków, dorosły za mniej niż £10 nie robi, szczególnie w Londynie gdzie drożyzna, chyba że daje sobą poniewierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość minimalna napisał:

minimalna jest dla nastolatków, dorosły za mniej niż £10 nie robi, szczególnie w Londynie gdzie drożyzna, chyba że daje sobą poniewierać

nastolatki dostają mniej niz minimalna dorosła. dla niech są inne osobne stawki minimalne.  np córka szefa mego faceta zarabia jakoś 7,80 na godzinę ,czy ciś - ma 17 lat. a mój facet zarabia u jej ojca prawie 2x tyle.

owszem, jest sporo dorosłych pracujących za minimalną lub niewiele więcej. a pooza tym, myslisz ze 10 gbp na godiznę to duzo?? haha.

No i Uk nie konczy się na Londynie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek

Gdzie ty czlowieku znalazles taki pokoj? Mieszkanie w Lodynie cale za mniej znajdziesz. Srednia kosztow w Londynie za pokoj (dwojke) nie przekracza £600. Chyba oczywiscie ze mieszkasz w Baker Street albo kensington, gdzie patrzysz bardziej na £900 is cala mase mlodych prawnikow i bankierow jako sasiadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Dupek napisał:

Gdzie ty czlowieku znalazles taki pokoj? Mieszkanie w Lodynie cale za mniej znajdziesz. Srednia kosztow w Londynie za pokoj (dwojke) nie przekracza £600. Chyba oczywiscie ze mieszkasz w Baker Street albo kensington, gdzie patrzysz bardziej na £900 is cala mase mlodych prawnikow i bankierow jako sasiadow.

Mieszkanie w Londynie za mniej niz £1000 miesiecznie? Wstaw chociaz jeden link do nieruchomosci w takiej cenie... A pokoj np.w 3 strefie dla pary za £800-850 mc to standard! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×