Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Jak spedzacie deszczowe niedziele jesienia i zima

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Wielkimi krokami zbliza sie jesien no i zima.Pogoda nie sprzyja.Co robicie w takie  deszczowe niedziele?Sklepy pozamykane wiec zakupy odpadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

haha, no spie na kasie i woly czas zazwyczaj spedzam w Centrum handlowym,a jak zamkniete to nie mam po co zyc 😄 joke

Czas spedzam tak samo jak w ladna pogode, bo to co za oknem nie jest dla mnie przeszkoda. Mam 3 letnie dziecko wiec bujamy sie po okolicy, poza tym obowiazki domowe, wieczorem spotkanie ze znajomymi,film,grzane winko z mezem , ksiazka, czasem godzina w wannie i domowe spa..

Lubie jak za oknem cos sie zmienia, juz mnie lato znudziło,mogą zacząc sypac sie liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Wielkimi krokami zbliza sie jesien no i zima.Pogoda nie sprzyja.Co robicie w takie  deszczowe niedziele?Sklepy pozamykane wiec zakupy odpadaja?

Jak pada deszcz to ciezko, mam 9latka, ktory przyssawa sie do komputera i 3latke. Ona sie bawi dobrze w domu, czasem idziemy do restauracji najlepiej z bawialnia badz do sali zabaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Basen, teatr dla dzieci, książki, planszowki, budowa z klocków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoździk
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Basen, teatr dla dzieci, książki, planszowki, budowa z klocków 

To samo plys dodam od siebie kino ze starszym dzieckiem, restaurację, spacery również w deszczu (Młoda uwielbia), wszelkie udawane zabawy, piosenki (dobrze, że tylko domownicy słyszą mój głos), wierszyki, gotowanie/pieczenie tego co się da jako zabawa z maluchem, rysowanie, malowanie, lepienie, puzzle, układanki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jesień   grzybobranie , rower , place zabaw . jezioro 

zima    sanki , spacery , basen 

Ogólnie lubimy spędzać czas na świeżym  powietrzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jesień   grzybobranie , rower , place zabaw . jezioro 

zima    sanki , spacery , basen 

Ogólnie lubimy spędzać czas na świeżym  powietrzu 

Zwłaszcza jak jest 2stopnie i pada deszcz ze śniegiem. Wtedy najlepiej jest na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze to mi tylko wtedy przeszkadza zakaz handlu. Serio w taką deszczową paskudną niedziele poszłabym do ikea. A tak? Tylko tv i netflix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja przez jesień i zimę robię dodatkowe kursy, ucze się języków przy gorącej herbacie z cytryna. Teraz robię studia podyplomowe. A jak mam ochotę na coś innego to jadę do spa, masaże, sauna i jestem jak nowo narodzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorce zamknęli sklepy w nd i juz nie ma co zrobić  ze sobą  hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Wielkimi krokami zbliza sie jesien no i zima.Pogoda nie sprzyja.Co robicie w takie  deszczowe niedziele?Sklepy pozamykane wiec zakupy odpadaja?

Sklepy w niedzielę? Nigdy.

Kino, teatr lalek, imprezy dziecięce (w wielkim mieście zawsze coś się dzieje), wystawy (psów, kotów, rybek, ptaków śpiewających) itp. a popołudniami planszówki, karty, lotto itp. Często dzieci same wyciągają farby, kredki, pastele - są uzdolnione plastycznie. raz- dwa razy w miesiącu wizyty u rodziny, proszony obiad bądź umowna "kawa". U dziadków lubią się wyszaleć na świeżym powietrzu, nawet, kiedy pada - w kaloszach i pelerynach, mają tam swoje towarzystwo rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwłaszcza jak jest 2stopnie i pada deszcz ze śniegiem. Wtedy najlepiej jest na dworze.

Nie, w Palmiarni 😛 Grunt to używać mózgu, chociaż czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zwłaszcza jak jest 2stopnie i pada deszcz ze śniegiem. Wtedy najlepiej jest na dworze.

O losie, takiej marudzie jak ty i 25 na majorce bedzie przeszkadzac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Julia napisał:

Ja przez jesień i zimę robię dodatkowe kursy, ucze się języków przy gorącej herbacie z cytryna. Teraz robię studia podyplomowe. A jak mam ochotę na coś innego to jadę do spa, masaże, sauna i jestem jak nowo narodzona 

zazdroszczę motywacji, ja na jesieni ledwie egzystuje, depresja lvl hard.

o dziwo poprawia mi się w trakcie zimy, ale to też muszą być warunki pogodowe, które coraz rzadziej w PL czyli mróz i słońce odbijające się od śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

daje tablet dziecku i ide z mezem na seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość gość

Gorąca herbatka i zamulanie przy gierkach, na zmianę z waleniem konika :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×