Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny macie jakieś dobre wynalazki na piegi ??? Może któraś stosowała laser / cosmelan lub jakieś dobre kremy ????tylko nie piszcie że są.fajne bo ja przez nie nie wyszłam całe wakacje z domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Ja na przebarwienia  robilam cosmelan, moja buzia po nim pięknie rozświetlona jest, przebarwienia znikły. Nie wiedziałam co będzie lepsze cosmelan/dermamelan czy peelingi medyczne , ale lekarz  obejrzał skóre i dobral odpowiedni zabieg. Mogę  śmiało polecić konsultację i zabiegi w  www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaT

Spróbuj sobie może dermokosmetyków  z Novaclear serii Whiten. Ładnie wyrównują koloryt skóry i minimalizują piegi a przy tym odpowiednio nawilżają i chronią skórę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokmar

Hmm, a czemu chcesz się pozbyć piegów...? Myślę, że to atut na twarzy Ja chodziłam na laser do doktora Kępy, ale miałam usuwane plamy po trądziku. I rzeczywiście kuracja okazala się skuteczna, bo plamki zniknęły niemal w calosci, sa jedynie male pozostalosci, ale to juz po bardzo starych wypryskach i pan doktor ostrzegal mnie, ze moze byc z nimi problem. Ale i tak jestem zadowolona z efektow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kilka laserów. Super efekty. Był ogień na twarzy, ale zwykle weekend/kilka dni i wszystko wracało do normy. Pozbyłam się przebarwień, rozjaśniły mi się też piegi. Efekt rewelacja. Tylko robiłam to w zimie, nie w lecie. Jeśli jesteś z Krakowa to polecam Klinikę Vesuna. Pani Kasia K. dobrała wszystko do mojej cery. 

Aha, no i stosuję serum, krem i blokery na przebarwienia. Też z polecenia specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heja ja mam ostatnio taki spray wybielający pod podkład go daję jako baza on lekko wybiela , no fajny jest nie miałam czegoś takiego wcześniej kupiłam go na targach w poznaniu ale jest dostępny na ich stronie, wiem że oni mają też całe płyny na ciało jak opalanie natryskowe tylko wybielanie !!! bo w Azji to jest mega popularne i tam robi szał , i to są płyny lecznicze właśnie dodatkowo https://milanoshop.pl/pl/p/Wybielajacy-Spray-On-The-Go-Light-White/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lokalizacja taka jak Kraków nie jest dla Ciebie problemem to śmiało mogę polecić Klinikę Vesuna. Mają w ofercie kilka laserów więc myślę, że dobiorą coś skutecznego. Są na rynku bardzo długo wiec doświadczenie też maja bardzo duże, a to jest szczególnie istotne przy wyborze miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×