Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soniiia

Beautyfikacje - Sekrety Poprawiania Urody dla Niewtajemniczonych

Polecane posty

Gość Soniiia

Hej czytalyscie może Beautyfikacje sekrety poprawiania urody? Zastanawiam się czy pomogło to w wyborze zabiegu u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goax23

Ja czytałam, polecam dużo można się dowiedzieć o dobrych i złych stronach zabiegów, nie jakieś suche info z neta tylko prawdziwe doświadczenia autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
1 godzinę temu, Gość Goax23 napisał:

Ja czytałam, polecam dużo można się dowiedzieć o dobrych i złych stronach zabiegów, nie jakieś suche info z neta tylko prawdziwe doświadczenia autorki

Hehe już tyle to trwało, że zdążyłam kupić, przeczytać i zrobić zabieg 😄 ale też polecam, ja zmieniłam trochę podejście po jej przeczytaniu i też zdecydowałam się na inną wersję zabiegu właśnie w książce przeczytałam, a wcześniej nie wiedziałam o takim rozwiązaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goax23
4 minuty temu, Gość Soniiia napisał:

Hehe już tyle to trwało, że zdążyłam kupić, przeczytać i zrobić zabieg 😄 ale też polecam, ja zmieniłam trochę podejście po jej przeczytaniu i też zdecydowałam się na inną wersję zabiegu właśnie w książce przeczytałam, a wcześniej nie wiedziałam o takim rozwiązaniu 

A jaki zabieg robiłaś jesli można wiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
28 minut temu, Gość Goax23 napisał:

A jaki zabieg robiłaś jesli można wiedzieć? 

Mnie chodziło o ogólne poprawienie kształtu twarzy, myślałam już wcześniej o niciach i wypelniaczach. Moja kosmetolog mi tak poradziła, koszt też niemały. Cieszę się, że ppczytalam książkę, bo w końcu zdecydowałam się na przeszczep tłuszczu i jestem bardzo zadowolona, a efekt też będzie trwalszy. Cenowo wyszło podobnie, a myślę że osiągnęłam o wiele lepszy efekt niż jakbym zdecydowała się na mniej trwalsze rozwiązania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asixx

Gdzie można kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asixx

Książkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia

Asixx ja zamawiałam przez neta, ale w empiku też chyba jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdhdgsggs

Ale ...ki po co wam te zabiegi jak można się tak narażać szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabarbara

A ja też czytałam 🙂 i muszę powiedzieć, że ciężko uwierzyć, że ktoś poddał się tylu zabiegom! Fajnie, że jest jakiś podkład w tym wszystkim, bo dowiedzieć można się dużo, ale też nie przesadzać. Dziwne, że autorka nadal wygląda w miarę "naturalnie" przy tej ilości zabiegów.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
4 minuty temu, Gość Barabarbara napisał:

A ja też czytałam 🙂 i muszę powiedzieć, że ciężko uwierzyć, że ktoś poddał się tylu zabiegom! Fajnie, że jest jakiś podkład w tym wszystkim, bo dowiedzieć można się dużo, ale też nie przesadzać. Dziwne, że autorka nadal wygląda w miarę "naturalnie" przy tej ilości zabiegów.... 

Hehe nie no w ogóle nie wygląda naturalnie 😄 ma wszystko chyba zrobione i jeszcze tatuaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny a może by tak zaakceptować fakt, że czas płynie i ludzie się NATURALNIE starzeją? Po co Wam te zabiegi? Nie możecie zwyczajnie dbać o buzię i ciało? Ta desperacja za zatrzymaniem fizycznej młodości jest głupia. Młodość jest w głowie a w waszej tylko strach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
42 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny a może by tak zaakceptować fakt, że czas płynie i ludzie się NATURALNIE starzeją? Po co Wam te zabiegi? Nie możecie zwyczajnie dbać o buzię i ciało? Ta desperacja za zatrzymaniem fizycznej młodości jest głupia. Młodość jest w głowie a w waszej tylko strach. 

Ale u mnie to nie chodziło o wiek, mam dopiero 30 lat. Są inne powody nie akurat starzenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabarbara
50 minut temu, Gość Soniiia napisał:

Hehe nie no w ogóle nie wygląda naturalnie 😄 ma wszystko chyba zrobione i jeszcze tatuaze

Tzn w takim sensie, że autorka w miarę naturalnie wygląda np w porównaniu z tą laska Barbie, która miała chyba o wiele mniej zabiegów. Wiadomo, że ma dużo zrobione, ale nadal jest zachowana estetyka moim zdaniem, nie jest tak przerysowana jak niektóre dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny a może by tak zaakceptować fakt, że czas płynie i ludzie się NATURALNIE starzeją? Po co Wam te zabiegi? Nie możecie zwyczajnie dbać o buzię i ciało? Ta desperacja za zatrzymaniem fizycznej młodości jest głupia. Młodość jest w głowie a w waszej tylko strach. 

Jeden chce zaakceptować upływ czasu a drugi nie, wybór należy do każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulAaaa
5 godzin temu, Gość Soniiia napisał:

Hehe nie no w ogóle nie wygląda naturalnie 😄 ma wszystko chyba zrobione i jeszcze tatuaze

Ja czytałam, ale tylko z ciekawości może mi się przyda na przyszłość :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpiewakAlka

Właśnie zakupiłam na ebooku, bo też jest dostępna 🙂 przeleciałam tylko przez rozdziały póki co, dopiero zaczynam ta przygodę więc mam nadzieję, że się więcej dowiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi89

Nie czytałam i nie przeczytam po co w ogóle coś zmieniać jak można być naturalnie trochę brzydszym to i tak nie ma większego znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Mimi89 napisał:

Nie czytałam i nie przeczytam po co w ogóle coś zmieniać jak można być naturalnie trochę brzydszym to i tak nie ma większego znaczenia 

Dla jednego ma znaczenie dla drugiego nie ma, wybór należy do każdej (każdego) z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olu77

Właśnie ostatnio gdzieś mi się rzuciło to w oczy i tak się zastanawiałam, chce sobie zrobić powiększenie pośladków czy jest taki temat opisany w tej książce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lhhaag
2 godziny temu, Gość Olu77 napisał:

Właśnie ostatnio gdzieś mi się rzuciło to w oczy i tak się zastanawiałam, chce sobie zrobić powiększenie pośladków czy jest taki temat opisany w tej książce? 

Tak jest ten temat i lepiej sobie poczytaj właśnie zanim się zdecydujesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarnaaaa
1 minutę temu, Gość Lhhaag napisał:

Tak jest ten temat i lepiej sobie poczytaj właśnie zanim się zdecydujesz 😄

Czy mowa o książce "Beautyfikacje - sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
Dnia 21.12.2019 o 13:33, Gość Klarnaaaa napisał:

Czy mowa o książce "Beautyfikacje - sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych"? 

Tak o tej książce, wyszła niedawno dopiero, ale wątek pisałam jak jeszcze jej nie przeczytałam, teraz już mam pełną wiedzę 🙂 jak się interesujesz poprawianiem urody to przeczytaj, a najlepiej zanim zaczniesz poprawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
Dnia 21.12.2019 o 13:33, Gość Klarnaaaa napisał:

Czy mowa o książce "Beautyfikacje - sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych"? 

Tak o tej książce, wyszła niedawno dopiero, ale wątek pisałam jak jeszcze jej nie przeczytałam, teraz już mam pełną wiedzę 🙂 jak się interesujesz poprawianiem urody to przeczytaj, a najlepiej zanim zaczniesz poprawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudainietylko

Znam tą dziewczynę jest modelką oprócz tego, że napisała książkę nawet nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
Przed chwilą, Gość rudainietylko napisał:

Znam tą dziewczynę jest modelką oprócz tego, że napisała książkę nawet nie wiedziałam

W książce jest napisane, że jest modelką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudainietylko
1 minutę temu, Gość Soniiia napisał:

W książce jest napisane, że jest modelką 

Ale ja nie czytałam jej książki tylko na Instagramie ja oglądam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniiia
50 minut temu, Gość rudainietylko napisał:

Ale ja nie czytałam jej książki tylko na Instagramie ja oglądam 

Na Instagramie też reklamuje książkę właśnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×