Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak ubrać 6 i 10 latka na wesele

Polecane posty

Gość Gosc

Myślę o fajnych spodniach materiałowych(chodzą mi po głowie czerwone) plus koszula, marynarka (np. Granatowa) czy lepiej taki typowy garnitur w jednym kolorze jak myślicie? Wolałabym coś żeby było eleganckie a zarazem do wykorzystania na uroczystościach w szkole itp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Typowy garnitur może być ale taki nowoczesny żeby nie wyglądali jak starzy malency. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

my niedlugo wybieramy sie na wesele i mam podobny dylemat. Planuje kupic dzieciom takie same garnitury, do nich trampki i zwykle koszulki pod nie. Garnitury w kolorze ciemno niebieskim, koszulki jeszcze nie wiem jakie zastanawiam sie miedzy biała i czarna. Co do pozniejszego wykorzystania to bym sie nie nastawiala,bo dzieci tak rosną,ze boje sie kupic juz te ciuchy,zeby za 2 msc pasowały, zwlaszcza na mlodszego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Czerwone spodnie to teraz stroj galowy bo napisalas do wykorzystania na uroczystosciach szkolnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Czerwone spodnie to teraz stroj galowy bo napisalas do wykorzystania na uroczystosciach szkolnych?

to w Polsce jeszcze sie chodzi na galowo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czerwonych bym nie brała pod uwage,bo ani to ladne ani eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Ja bym kupiła spodnie materiałowe w ciemnym kolorze, może być granat itp nie w kant ale takie jak dżinsy. Do tego koszula, może być w kropki czy inne delikatne wzorki. Fajnie u chłopców wyglądają szelki. Do tego buty typu trampki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbxbdb

Czerwone spodnie są Ok. Wykorzystasz u dzieci jak będą szły ba imprezy rodzinne lub Np jeśli w szkole każą przyjsc ubranym odświętnie a nie galowo. U mojego dziecka w przedszkolu Np na zajączka czy Mikołaja mieli przychodzić odświętnie ubrani. A ze matki od razu myślały ze na galowo to byli jak na apel w końcu pani Napisała ze odświętnie to nie znaczy galowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość gosc napisał:

to w Polsce jeszcze sie chodzi na galowo?:D

Na galowo to się chodzi na rozpoczęcie i zakończenie ale już na dzień babci i dziadka czy wigilię to wystarczy coś eleganckiego byle nie jeansy i t-shirt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam podobny problem i myślałam o fajnych trampkach to garnituru. Wie ktoś może gdzie coś takiego znajdę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam podobny problem i myślałam o fajnych trampkach to garnituru. Wie ktoś może gdzie coś takiego znajdę? 

trampki? A może takie mokasynki jakby w marynistycznym, żeglarskim stylu. Nie wiem jak się takie buty nazywają. Nie są takie właśnie galowe ale takie podwórkowe też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×