Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszek

Yo madafaka jestem myszek z getta brookllynu

Polecane posty

Gość Myszek

Yo biali bracia to mój rap to moje śniadanko ,jakie śniadanko taki rap w nim zawarte jest wszystko jestem z tych mc co dużo jedza xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo madafaka jestem myszek z getta brookllynu

nie podszywaj się pode mnie bo nie łapiesz truth stylu

Jestem ...ym geniuszem, ...y prymus

który do nie takich gangsterów z UZI pruł

Nie znajdziesz jak ja takich zajebistych w ... rymów 

 

Yo biali bracia to mój rap to moje śniadanko 

Tylko mnie Bóg tu szanuję bo w tej Gomorze jestem tu jak sam Lot

Myślisz ze możesz się ze mną równać? Skończ z tą AFIRMACJĄ 

Bo ja jestem anty-down (jo!)

Skończę twój żywot, pocąc się mniej niż na Kardio  

 

jakie śniadanko taki rap w nim zawarte jest wszystko

Tak, znam życie, mam z niego dyplom

A ty dalej ssiesz matki cyca, idz się pochwal ze ze mną zaczynasz innym imbecylom 

A ja idę, ...o, dobrze wiesz że mi się nie przejęzyczyło, bo ja zawsze mówię to co chcę powiedzieć rzucając w eter hip hop

 

Jestem z tych mc co dużo jedza

Bo nigdy nie robie nic na OD PIER DOL

Moje studio dla ciebie to piekło

Będzie deszcz twojej krwi, info podaje biometeo

Ciągle robię PROGRES ELO

 

Jeszcze jedno, jestem Epos, ...ię cwelą dzień, wiesz, sprowadzam armagedon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszek mc

Yo mc myszek tutaj nadaje wszystkim białym braciom .Ja prowadzę ludzi jak mojżesz izraelitów przez pustynię . Jestem wolnym strzelcem zanim zaczniesz ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą bo ludzi zszywam lepiej niż ten z ludzkiej stonogi ,zaraz zabolą ciebie nogi i upadniesz jak wierni w kościele a ja dalej piwko sobie chmielę , jestem jak chiński znak równowagi tyle samo głupoty tyle samo powagi .Mam rymy ostre i cięte jak piła lanterfacea  chcesz dobrego rymu synu ? bo to nie hiphopolo tylko uliczne prawa a wy dalej słuchajcie sobie disco polo .Kto chce dobrego rapu ten wie po co sięgnąć ja się wcale nie chwale bo nie muszę być na pierwszych stronach gazet ,tutaj wielu już szczekało teraz wiszą na drzewach zamiast liści tak jak kiedyś wisieli komuniści mój rap ciebie przeczysci lepiej niż domestos xd chcesz to zobacz ile na ulicy ty byłeś kiedy ja tworzyłem ty z laskami spod latarni się woziłeś .Ja znam życie prawdziwe bo niego zaznałem ty jedynie znasz go z tvp a chcesz być mc prawdziwym ? bandana na głowie łańcuchy i dobry producent nie zrobią z ciebie rapera .TY możesz być jedynie kasjerem w biedronce ,ja liczę pieniądze a ty liczysz straty bo każdy prawidzwy czarnuch tutaj wie co to jest gangsta styl hardcorowy a nie popłuczyny które nadaje jakiś lizus po szkole płatnej dla dzieci z tzw dobrych domów .Nie jestem może śliczny ale jestem autentyczny jak bin laden atakuje dzisiaj was moim dzikim stylem nie zdążysz nawet dobiec do klopa a ja już zbombarduje was moją liryczną amunicją twoje życie okaże się fikcją to ja nadchodzę gorszy  od lucyfera bestia atakuje więc się schowajcie wszystkie tępe choje bo kiedy ja rymem gotuje to ty możesz piec się jak żeberka na rożnie .Ja dzisiaj tutaj walczę jak Spartakus na arenie a ty możesz jedynie być zwierzyną w polowaniu tym .Chcesz żeby zabolało to przeprowadzę wam tutaj niezłe tornado bo nie jeden tutaj pajacował robił z rapu sobie śmichy chichy teraz może jedynie co zrobić to iść na koncert i mi środkowy palec pokazać .Ja wam daje mój rap który leci tak jak  taca w niedziele po kościele .No bo czyje to jest miasto ? ja tutaj jestem jak batman co kryje się w mroku a to ciebie twa psychika śledzi na każdym kroku ,masz już pełne gacie idź lepiej sobie wyroochaj swoją sąsiadkę na chacie .Ja mam tutaj dobry rap a ty masz swojego małego idź sobie ułóż znowu klocki lego kolego .Ja nie robię tutaj rapu dla szpanu tylko denerwuje mnie to stado baranów beczą jak by im ojciec wchodził za młodu do wanny .Ja i tak wiem że nigdy nie poorochają żadnej panny może i ja nie jestem pies na baby ale moje rymy latają tak jak czarodziejski dywan alibaby xd dzisiaj ja jestem rambo a ty jesteś moim piętaszkiem idź na pierwszy ogień niech ciebie spalą jak w ogniu piekielnym .To ja walczę dzisiaj jak bruce lee smoka wejście i moje rapowe podejście kto tutaj dzisiaj padnie komu włos z głowy spadnie ? kto obudzi się na dnie ? ja dzisiaj jestem gorszy niż oddech żula spod sklepu zaleje ciebie moim rymem jak ścieki zalewają całą stolicę .Dla ciebie już mam naszykowaną moją kaplicę chcesz to idź w bój zobaczysz kto tutaj padnie po pierwszej rundzie bo ja jestem lepszy niż niejeden mc z detroit czy los angeles . Może do mnie panny się nie kleją jak do ridga forrestera ale zaraz tutaj was moim rymem sponiewieram bo jestem sobą a nie kopią ksera z ksera .Nie zakładam masek kiedy robię rap robie go szczerze a ty jesteś kim ile jeszcze będziesz udawał byle kasa ci do kieszeni wpadła ? dzisiaj zapoznałeś samego diabła .Ja ciebie zabiorę w strefę mroku aż będziesz miał mokro w kroku to nie jest hit tego roku ale na pewno będziesz dzisiaj w szoku .Ja jestem dobry jak czekolada a ty tutaj dzisiaj na kopach spadaj . Dobry rap zawsze będzie grany a ty tylko usłysz w kościele grające organy na twym pogrzebie .Ja nie śmieje się może jak Joker ale ty tylko możesz mieć tutaj swoje marne grosze które zbierasz jak pety bezdomni pod kontenerem . Dalej lecę i jeszcze dalej polecę w tej sztafecie tyle tego było że się wszystko rozmyło yoooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×