Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margaret0

Brak wynagrodzenia za wadliwe wykonanie - czy ktoś się spotkał z takim zapisem w umowie?

Polecane posty

Gość Margaret0

Witam wszystkich :)

Niedawno podpisałam swoją pierwszą umowę o pracę w życiu. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz. W umowie występuje zapis o tym, że pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie za wadliwe wykonanie swoich obowiązków i że pracodawca może zabrać całą pensję lub jej część. Dodam, że jestem totalnie zielona na nowym stanowisku, nigdy nie pracowałam w tej branży, a moim głównym obowiązkiem jest wystawianie ofert. Jestem świeżo po studiach i bardzo się ucieszyłam, że udało mi się zdobyć stałą pracę, ale po pierwszym tygodniu naszły mnie wątpliwości czy to praca dla mnie. Okazało się, że wymaga ona opanowania sporej ilości wiedzy technicznej, a do tego wszystkiego jeszcze ten nieszczęsny zapis w umowie.

Czy Wy również podpisywaliście umowy z takim zapisem? Co o tym myślicie i jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Z chęcią zapoznam się z Waszą opinią.

*Pytałam już swoich znajomych, ale niestety nikt z nich do tej pory nie pracował na umowie o pracę i nie spotkali się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Chętnie też się czegoś dowiem, nie miałam z czymś takim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×