Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozytywnie

W oczekiwaniu na pozytywny test ciążowy

Polecane posty

Gość Sndra

Ania opisz najdziwniejsze objawy z tamtego forum ? Ja kiedyś przeczytałam post jednej dziewczyny staraczki, co miesiąc dzień przed okresem sprawdzała co chwilę obsesyjnie patyczkiem takim do ucha i wkładała go sobie w pochwie i sprawdzała czy jest śluz, plamienie czy krew. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK
7 minut temu, Gość Sndra napisał:

Ania opisz najdziwniejsze objawy z tamtego forum ? Ja kiedyś przeczytałam post jednej dziewczyny staraczki, co miesiąc dzień przed okresem sprawdzała co chwilę obsesyjnie patyczkiem takim do ucha i wkładała go sobie w pochwie i sprawdzała czy jest śluz, plamienie czy krew. Szok.

Jak dla mnie faworytem jest kubeczek menstruacyjny wykorzystywany jako inseminator. Mąż czy chłopak spuszcza się do środka, a Ty pakujesz sobie do pochwy i leżysz z nogami do góry przez godzinę. 

Była jeszcze historia laski, która po południu pisała, że idzie z koleżankami do hinduskiej knajpy, a potem z samego rana pisała, że czuje mdłości i ma biegunkę, do tego stan podgorączkowy - to ciąża? 

Jedna co chwilę ściskała sobie sutki, żeby poczuć czy bolą. Po kilku dniach dostała okres, ale sutki miała brązowe i obolałe (ciekawe czemu) więc mimo wszystko zrobiła test, bo choć krew lała się strumieniami, to może jednak... 

Masa tego była. Wiesz, jak byłam wkrecona w temat, to nie widziałam tego, jakie one bzdury piszą. A nie daj Boże ktoś wszedł na forum i pisał żeby zluzowac. Od razu wszystkie pisalysmy że to troll. Dlatego teraz lubię sobie zajrzeć na fora dla staraczek i zobaczyć czy ktoś to pobije co ja czytałam na swojej grupie. Jak do tej pory koleżanka Viola, matka kilkuletniego syna, która opisuje kolor warg sromowych i na tej podstawie sugeruje, że jest w ciąży, mimo że już dawno dostała okres jest blisko kubeczka. Ale tylko blisko, to jeszcze nie to 😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Ania opisz jak test ciążowy zrobiłaś po południu i wyszły ci kreski jaśniejsze niż rano poczym połowie rodziny wkręcałaś że poroniłaś hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askaa

Mogła byś podać na jakim temacie pisała Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Anka Urajanka gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
7 godzin temu, Gość Hahaha napisał:

Anka Urajanka gdzie jesteś ?

Czemu się podszywasz podemnie wygląda jakbym sama ze sobą pisała. Zrób sobie dwa ha. Albo 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie

Temat jest po to żeby każdy mógł się wyżalić i pogadać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×