Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Irytują mnie rowerzyści

Polecane posty

Gość Gość

Ja jak jedzie kulturalnie rower po chodniku czy po ciągu pieszo- rowerowym, to schodzę na bok i ustępuje. Korona mi z głowy nigdy nie spadła. Natomiast denerwują mnie piesi, łażący po ścieżkach rowerowych, babska,które urządzają dyskusje przy przejściu dla pieszych i nie wiesz czy to chce przejść, czy to tam po prostu stoi i zatrzymujesz się samochodem i okazuje się że stoi i po prostu na p i e r d a l a  z kolezaneczką, mamusie, które z całą swoją trzodą jadą na rowerach cała szerokością chodnika i nie zjeżdżają jak ktoś idzie, mamusie wpychajace wózek na pasy w celu wyegzekwowania przepuszczenia na przejściu (w sumie nie powinno mnie to obchodzić, bo to ich bombelek poleci w powietrze jak kierowca nie zdąży wyhamować albo będzie śliska nawierzchnia) i maDki chodzące w grupach z wózkami, zajmujące cały chodnik i jak ktoś idzie z przeciwnej strony, to musi uciekać w krzaki, bo one prędzej wjadą w człowieka niż zejdą na prawą stronę. Piesi to ogólnie najgorsze bydło, które nie wie jak zachować się w przestrzeni publicznej  i policja powinna w końcu zacząć wlepiać mandaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujące
1 godzinę temu, Gość Aleksandraa napisał:

W firmie meza jest prad i gaz z energii wodnej, sorry !

gaz z energii wodnej.Kontynuuj,kontynuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jak jedzie kulturalnie rower po chodniku czy po ciągu pieszo- rowerowym, to schodzę na bok i ustępuje. Korona mi z głowy nigdy nie spadła. Natomiast denerwują mnie piesi, łażący po ścieżkach rowerowych, babska,które urządzają dyskusje przy przejściu dla pieszych i nie wiesz czy to chce przejść, czy to tam po prostu stoi i zatrzymujesz się samochodem i okazuje się że stoi i po prostu na p i e r d a l a  z kolezaneczką, mamusie, które z całą swoją trzodą jadą na rowerach cała szerokością chodnika i nie zjeżdżają jak ktoś idzie, mamusie wpychajace wózek na pasy w celu wyegzekwowania przepuszczenia na przejściu (w sumie nie powinno mnie to obchodzić, bo to ich bombelek poleci w powietrze jak kierowca nie zdąży wyhamować albo będzie śliska nawierzchnia) i maDki chodzące w grupach z wózkami, zajmujące cały chodnik i jak ktoś idzie z przeciwnej strony, to musi uciekać w krzaki, bo one prędzej wjadą w człowieka niż zejdą na prawą stronę. Piesi to ogólnie najgorsze bydło, które nie wie jak zachować się w przestrzeni publicznej  i policja powinna w końcu zacząć wlepiać mandaty.

Szkoda kierowcy. Bo to on za to będzie niestety odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szkoda kierowcy. Bo to on za to będzie niestety odpowiadał.

Bo to będzie jego wina, bo powinien dostosować jazdę do warunków na drodze. No ale to nie zmienia faktu, że to matka wpycha wózek pod jadący samochód, nawet jeśli jest na przejsciu i nawet jeśli kierowca pójdzie siedzieć to nie odwróci to tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Straszne!

Straszne nie. Irytujace tak. Choc akurat dzieciakow bym na ulice nie wyrzucala. Natomiast dorosli na rowerach nie maja nic do szukania na chodnikach. 

Karani powinni byc wszyscy ktorzy nie przestrzegaja przepisow. Swiete krowy sa i wsrod pieszych i wsrod rowerzystkow. Ci drudzy stanowia jednak wieksze zagrozenie i czesciej przyjmuja roszczeniowa postawe, ze wszystko im sie nalezy. Wiecej praw, wiecej sciezek i mniej odpowiedzialnosci za to co robia, bo przeciez oni sa Eko wiec klekajcie narody i wszyscy z drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshhshhs
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

ja jakoś tego nie zauważam.

Ale zauważam coraz więcej agresywnych kierowców, ktorzy nie zabierają ze sobą mózgów do samochodów. Niestety teraz samochód ma każdy bezmózg.

Ja jestem jak najbardziej za oganiczaniem ruchu samochodowego w centrach dużych miast. Lepiej inwestować w komunikację miejska i ścieżki rowerowe.

To poczytaj najnowsze postulaty aktywistów miasto jest nasze, czy masy krytycznej. Likwidować drogi, likwidować przejścia dla pieszych i najlepiej same ścieżki zrobić. Rowery maja meic bezwzględne pierwszeństwo wszędzie, chcą nawet na mostach i trasach szybkiego ruchu śmigać ulica. Hulajnogi chcą karać za jazdę po chodników ale rowerów już nie. 

Pooglądaj na YouTube zachowania rowerzystów, dla mnie połowa z nich to potencjalni samobojcy. O ile głupi kierowcy byli zawsze to ilość głupich rowerzystów lawinowo rośnie. Bo łatwiej komuś sobie załatwić rower niż auto stąd ten wysyp. Nie ma co nas porównywać do Danii bo tam jest kultura jazdy. U nas jej nie ma. Więc pisanie że nie zauważasz świadczy o twojej ignorancji, albo nie wiesz co się dzieje w kraju a propo tematu rowerzystów. Tak czy siak doucz się. 

U mnie w mieście zwezaja ulice kosztem ścieżek rowerowych. Po ścieżkach nikt nie jeździ bo kolarzom się nie podoba że kostka wiec dalej jeżdżą po ulicy. A autobusy stoją w korku razem z samochodami bo z dwóch pasów zrobili jeden. A zamiast ścieżki można by robić buspasy. Bo to jednak komunikacja zbiorowa ma zmniejszyć korkii a nie rowery. Więcej osób może jechać autobusem niż rowerem (osoby starsze, niepełnosprawne, matka z dziećmi, wycieczki szkolne). 

A my dalej kasę w rowery ładujemy zamiast w komunikację zbiorowa. Kiedu zrozumiecie że ludzie nie zostawia aut póki nie będzie sprawnej komunikacji. Jak mam do pracy dojechać jak autobusy za rzadko jeżdżą a jak przyjedzie to nie da się wsiąść taki tłum. Gdzie jeden smierdzsxy menel wkurza wszystkich ludzi z tramwaju a weź go wyrzuć to zawsze go jakąś nawiedzona czerwonowlosa feministka broni że to też człowiek i ma prawo jechać (mój autentyk z zeszłego tygodnia) 

Ech co to mówić... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopop
58 minut temu, Gość Hshhshhs napisał:

To poczytaj najnowsze postulaty aktywistów miasto jest nasze, czy masy krytycznej. Likwidować drogi, likwidować przejścia dla pieszych i najlepiej same ścieżki zrobić. Rowery maja meic bezwzględne pierwszeństwo wszędzie, chcą nawet na mostach i trasach szybkiego ruchu śmigać ulica. Hulajnogi chcą karać za jazdę po chodników ale rowerów już nie. 

Pooglądaj na YouTube zachowania rowerzystów, dla mnie połowa z nich to potencjalni samobojcy. O ile głupi kierowcy byli zawsze to ilość głupich rowerzystów lawinowo rośnie. Bo łatwiej komuś sobie załatwić rower niż auto stąd ten wysyp. Nie ma co nas porównywać do Danii bo tam jest kultura jazdy. U nas jej nie ma. Więc pisanie że nie zauważasz świadczy o twojej ignorancji, albo nie wiesz co się dzieje w kraju a propo tematu rowerzystów. Tak czy siak doucz się. 

U mnie w mieście zwezaja ulice kosztem ścieżek rowerowych. Po ścieżkach nikt nie jeździ bo kolarzom się nie podoba że kostka wiec dalej jeżdżą po ulicy. A autobusy stoją w korku razem z samochodami bo z dwóch pasów zrobili jeden. A zamiast ścieżki można by robić buspasy. Bo to jednak komunikacja zbiorowa ma zmniejszyć korkii a nie rowery. Więcej osób może jechać autobusem niż rowerem (osoby starsze, niepełnosprawne, matka z dziećmi, wycieczki szkolne). 

A my dalej kasę w rowery ładujemy zamiast w komunikację zbiorowa. Kiedu zrozumiecie że ludzie nie zostawia aut póki nie będzie sprawnej komunikacji. Jak mam do pracy dojechać jak autobusy za rzadko jeżdżą a jak przyjedzie to nie da się wsiąść taki tłum. Gdzie jeden smierdzsxy menel wkurza wszystkich ludzi z tramwaju a weź go wyrzuć to zawsze go jakąś nawiedzona czerwonowlosa feministka broni że to też człowiek i ma prawo jechać (mój autentyk z zeszłego tygodnia) 

Ech co to mówić... 

 

 

Zapraszam do Kopenhagi. rowerowe miasto. zupelnie inna kultura na drogach.

nie mieszkam tam, ale bylam 3 razy w zyciu na 5-10 dni za kazdym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość opopop napisał:

Zapraszam do Kopenhagi. rowerowe miasto. zupelnie inna kultura na drogach.

nie mieszkam tam, ale bylam 3 razy w zyciu na 5-10 dni za kazdym razem. 

 

1 godzinę temu, Gość Hshhshhs napisał:

To poczytaj najnowsze postulaty aktywistów miasto jest nasze, czy masy krytycznej. Likwidować drogi, likwidować przejścia dla pieszych i najlepiej same ścieżki zrobić. Rowery maja meic bezwzględne pierwszeństwo wszędzie, chcą nawet na mostach i trasach szybkiego ruchu śmigać ulica. Hulajnogi chcą karać za jazdę po chodników ale rowerów już nie. 

Pooglądaj na YouTube zachowania rowerzystów, dla mnie połowa z nich to potencjalni samobojcy. O ile głupi kierowcy byli zawsze to ilość głupich rowerzystów lawinowo rośnie. Bo łatwiej komuś sobie załatwić rower niż auto stąd ten wysyp. Nie ma co nas porównywać do Danii bo tam jest kultura jazdy. U nas jej nie ma. Więc pisanie że nie zauważasz świadczy o twojej ignorancji, albo nie wiesz co się dzieje w kraju a propo tematu rowerzystów. Tak czy siak doucz się. 

U mnie w mieście zwezaja ulice kosztem ścieżek rowerowych. Po ścieżkach nikt nie jeździ bo kolarzom się nie podoba że kostka wiec dalej jeżdżą po ulicy. A autobusy stoją w korku razem z samochodami bo z dwóch pasów zrobili jeden. A zamiast ścieżki można by robić buspasy. Bo to jednak komunikacja zbiorowa ma zmniejszyć korkii a nie rowery. Więcej osób może jechać autobusem niż rowerem (osoby starsze, niepełnosprawne, matka z dziećmi, wycieczki szkolne). 

A my dalej kasę w rowery ładujemy zamiast w komunikację zbiorowa. Kiedu zrozumiecie że ludzie nie zostawia aut póki nie będzie sprawnej komunikacji. Jak mam do pracy dojechać jak autobusy za rzadko jeżdżą a jak przyjedzie to nie da się wsiąść taki tłum. Gdzie jeden smierdzsxy menel wkurza wszystkich ludzi z tramwaju a weź go wyrzuć to zawsze go jakąś nawiedzona czerwonowlosa feministka broni że to też człowiek i ma prawo jechać (mój autentyk z zeszłego tygodnia) 

Ech co to mówić... 

 

 

Spokojnie. Rowerzyści na tych ścieżkach się pojawią. Może dziś, może nie jutro, ale się pojawią. Już teraz coraz więcej osób korzysta z rowerów. Pojedź sobie na zachód. Do Belgii, Holandii, Danii i zobacz ile ludzi jeździ rowerami. Do pracy, do szkoły, wożą dzieci na rowerach. Pewnie się zdziwisz jak zobaczysz wielkie, pietrowe parkingi dla rowerów (pełne rowerów) przy stacjach kolejowych czy pod budynkami użyteczności publicznej. Rowery + komunikaja miejska to jest sposób na zmniejszenie korków mieście.

Wiele osób, nie matek z dziećmi, nie niepełnosprawnych i nie starszych ludzi, mając do wyboru komunikację miejską i samochód wybierze samochód. Jednak mając dobrą infrastrukturę do bezpiecznej jazdy na rowerze, może wybrać właśnie rower. Tak jak robią to ludzie w innych krajach i miastach gdzie ścieżki rowerowe / specjalne pasy dla rowerów są wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×