Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość K

Syn Kasi Warnke z pierwszego małżeństwa?

Polecane posty

Gość Gość K

Pojawiły się komentarze, ze Kasia miała problemy z alko i odebrano jej prawa rodzicielskie. Coś ktoś wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd

Wpisz sobie dane syna w facebooka. istna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

przecież ona zaprzeczyła tym plotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

przecież ona zaprzeczyła tym plotkom

w Grudziadzu mowia co innego... Przeciez logiczne, ze sie nie przyzna, skoro chciala to zataic. Wiesz, skaza na zyciorysie "wybitnej" aktorki... 
Ciekawe czy siostrzany duet Majki i Soni sie kiedys przyzna do prawdziwych relacji.. matki z corka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

przecież ona zaprzeczyła tym plotkom

Tak samo przeczyła, że jest w ciąży. Te pożal się boże 'gwiazdy' dla kasy i fejmu wszystkiego się wyprą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

w Grudziadzu mowia co innego... Przeciez logiczne, ze sie nie przyzna, skoro chciala to zataic. Wiesz, skaza na zyciorysie "wybitnej" aktorki... 
Ciekawe czy siostrzany duet Majki i Soni sie kiedys przyzna do prawdziwych relacji.. matki z corka..

Ale o co chodzi? 😉 Więcej proszę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ale o co chodzi? 😉 Więcej proszę 😄 

sońka jest matką majki, a nie siostrą. dawała ostro w palnik w wieku młodzieńczym i wpadła. Matka by nie zapaść się ze wstydu udawała, że to jej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość xxxx napisał:

sońka jest matką majki, a nie siostrą. dawała ostro w palnik w wieku młodzieńczym i wpadła. Matka by nie zapaść się ze wstydu udawała, że to jej 

wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było... może dlatego majka wygląda jakby miała fas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość xxxx napisał:

sońka jest matką majki, a nie siostrą. dawała ostro w palnik w wieku młodzieńczym i wpadła. Matka by nie zapaść się ze wstydu udawała, że to jej 

A skąd ty niby to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

A skąd ty niby to wiesz?

to żadna tajemnica, widziałam już tą wiadomość w wielu miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość xxxx napisał:

sońka jest matką majki, a nie siostrą. dawała ostro w palnik w wieku młodzieńczym i wpadła. Matka by nie zapaść się ze wstydu udawała, że to jej 

Musiałaby mieć 15 lat gdy ją urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

to żadna tajemnica, widziałam już tą wiadomość w wielu miejscach

Jasne, ciekawe jakich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To że sonia jest matką Majki to od dawna się wszędzie mówi. Ponoć w rodzinnych Żorach był skandal bo 14 czy 15 latka zaszła w ciążę, w dodatku ciągle imprezowala. Potem nagle w rodzinie B. pojawiło się małe dziecko choć matka w ciąży wcześniej nie była :))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Musiałaby mieć 15 lat gdy ją urodziła.

A czemu nie? Juz jest sie plodnym wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktory niby? Na fejsie jest dwóch i  nie dość ze w ogóle nie są do niej podobni, to widac ze to juz dorosłe chłopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To że sonia jest matką Majki to od dawna się wszędzie mówi. Ponoć w rodzinnych Żorach był skandal bo 14 czy 15 latka zaszła w ciążę, w dodatku ciągle imprezowala. Potem nagle w rodzinie B. pojawiło się małe dziecko choć matka w ciąży wcześniej nie była :))

 

Po matce nie było widać ciąży, a po córce też nie? 15 latka chodzi jeszcze do szkoły chciałam zauwazyć. Także ta informacja publicznie już by daaaawno temu wypłynęła gdyby była prawdziwa. Niejedna "życzliwa" koleżanka z klasy zazdroszcząca jej kariery dawno by wypaplała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzx
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Po matce nie było widać ciąży, a po córce też nie? 15 latka chodzi jeszcze do szkoły chciałam zauwazyć. Także ta informacja publicznie już by daaaawno temu wypłynęła gdyby była prawdziwa. Niejedna "życzliwa" koleżanka z klasy zazdroszcząca jej kariery dawno by wypaplała.

U nas w gimnazjum była afera, bo laska zaczęła nagle rodzić- na lekcji. Nikt, nawet niby ona sama nie wiedziała, że jest w ciąży. Takze nie wiem skąd taki szok i niedowierzanie. Więcej masz na wątku „zborowskie bohosiewicze i brak dystansu” 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość xzx napisał:

Więcej masz na wątku „zborowskie bohosiewicze i brak dystansu” 🥴

Skasowany - za dużo było info od laski z żar😂 Sonia z córką się obraziły i wątek zjadły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

to żadna tajemnica, widziałam już tą wiadomość w wielu miejscach

Czyli jeśli coś pojawi się w wielu miejscach to prawda? Ja czytałam w wielu miejscach że ziemia jest płaska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość xzx napisał:

U nas w gimnazjum była afera, bo laska zaczęła nagle rodzić- na lekcji. Nikt, nawet niby ona sama nie wiedziała, że jest w ciąży. Takze nie wiem skąd taki szok i niedowierzanie. Więcej masz na wątku „zborowskie bohosiewicze i brak dystansu” 🥴

Matko, to troche przerazajace co napisalas. I naprawde nic nie bylo widac, ani troche? Nawet sobie nie wyobrazam, jak tragiczna sytuacja to byla. I niech PiS dalej sie burzy i banuje porzadna edukacje seksualna w szkolach, to tez bedziemy miec takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Aga napisał:

Matko, to troche przerazajace co napisalas. I naprawde nic nie bylo widac, ani troche? Nawet sobie nie wyobrazam, jak tragiczna sytuacja to byla. I niech PiS dalej sie burzy i banuje porzadna edukacje seksualna w szkolach, to tez bedziemy miec takie przypadki.

Pewnie, wina PiSu,szczególnie że wtedy nie rządził 😂 pewnie za PO była lepsza ta edukacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie, wina PiSu,szczególnie że wtedy nie rządził 😂 pewnie za PO była lepsza ta edukacja 

Mialam to napisać samo 🙂 ZA PO było DNO...

A nawet jak jest jej matką, to dobrze,że to sie tak potoczyło a nie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli jeśli coś pojawi się w wielu miejscach to prawda? Ja czytałam w wielu miejscach że ziemia jest płaska....

ja to już dawno czytałam, tak samo jak o dziecku Rzeźniczaka. i jakoś dopiero w tym roku pudel to ruszył. Pewnie przelewy się skonczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mialam to napisać samo 🙂 ZA PO było DNO...

A nawet jak jest jej matką, to dobrze,że to sie tak potoczyło a nie inaczej...

Dokładnie. Jeśli to jest prawda, to szanuje za to, że nie usunęła i jej matka pomogła wychować to dziecko. Takich ludzi trzeba szanować a nie robić nagonkę na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mialam to napisać samo 🙂 ZA PO było DNO...

A nawet jak jest jej matką, to dobrze,że to sie tak potoczyło a nie inaczej...

szykuj się na krach; w Niemczech już się zaczyna. Tylko oni są bogaci, to dadzą radę; u nas kase na nierobów tylko rozdali. Schowaj 500+ do skarpety zamiast wydawać na kwas... :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie, wina PiSu,szczególnie że wtedy nie rządził 😂 pewnie za PO była lepsza ta edukacja 

No co ty? 🙂 Popatrz, w zyciu sie nie domyslilam, ze to moglo byc parenascie lat temu. Tak, myslalam, ze to oczywiscie za PiS-u sie stalo. O ja glupia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Jeśli to jest prawda, to szanuje za to, że nie usunęła i jej matka pomogła wychować to dziecko. Takich ludzi trzeba szanować a nie robić nagonkę na nich. 

Nie no, jasne, 15-letnia matka to normalnie role model. Tylko podziwiac i brac z niej przyklad. Zejdz na ziemie, naprawde. Sama wychowala i utrzymala zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie no, jasne, 15-letnia matka to normalnie role model. Tylko podziwiac i brac z niej przyklad. Zejdz na ziemie, naprawde. Sama wychowala i utrzymala zapewne.

A kto napisał że trzeba brać z niej przykład, podziwiać i że to normalne? To nie jest normalny model rodziny ale skoro się już stało i taka 15-latka ma wsparcie w swojej rodzinie to chyba należy im się szacunek za to, że nie zabili, nie wyrzucili, nie oddali tylko wychowali i że wszystko dobrze się skończyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsnsjjdx

czwmu robicie taki off top ...ki? zreszta to wyglada jak rozmowa jednej osoby ze soba. a moje pytanie brzmi- jak z tym synem i bohosiewiczkami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość nsnsjjdx napisał:

czwmu robicie taki off top ...ki? zreszta to wyglada jak rozmowa jednej osoby ze soba. a moje pytanie brzmi- jak z tym synem i bohosiewiczkami:p

Srak. Zajmij się swoim życiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×