Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Lampucera w pociągu doprowadziła mnie do szału

Polecane posty

Gość Autorka

Jechałam dzisiaj pociągiem intersity. Wchodze do mojego przedziału a tu zonk, brak wolnego miejsca... Na moim miejscu pod oknem i jeszcze jednym w środku leży rozwalone śpiące małe dziecko uwalone jakimś jedzeniem z brudnymi butami na tapicerce. Kazałam matce zwolnić miejsce bo to moje. Nagle odezwały się pozostałe 3 osoby, jak sie okazało babcia, dziadek i tatuś. I wszyscy z mordą, że nie widzę że dziecko śpi? Powiedziałam że mnie to gów no obchodzi i poklepałam dziecko żeby je obudzić. Ojciec na mnie wyskoczył z łapami że biję jego dziecko i zaczał mnie popychać na okno i popychać moją twarz. Przestraszyłam się i wyszłam. Poszłam do warsa i spytałam konduktora który spisywał mandat komuś bez biletu co mam robić. Konduktor odprowadził mnie do mojego przedziału, kazał matce wziąć dziecko. Usiadłam. Oczywiście tatuś nadal się do mnie szarpał, matka krzyczała że jak ja jej dziecko potraktowałam a babcia mnie wyzywała. Potem przyszła jeszcze jedna dziewczyna i miała miejsce tam gdzie siedziało dziecko, ojciec ją wyrzucił z przedziału i zaczął trzymać drzwi przesuwane siłą żeby ich nie otworzyła. Zaczęłam się z nim szarpać i powiedziałam że chcę wyjść. Wybiegłam bez bagażu i pobiegłam z dziewczyną do konduktroskiego przedziału żeby wezwali policję bo facet to agresywny wariat. A tam była konduktorka. Odprowadziła nas szybko do przedziału i zabrała całą  rodzinką do pierwszej klasy jeszcze przepraszając... dramat pkp, człowiek płaci 140 zł żeby tak zostać potraktowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Dzieci jeżdżą za darmo więc sorry ale to ty zachowałaś się jak zakończony burak. Trzeba było zwolnić miejsce a nie cyrkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale jak, ona zapłaciła za miejscówke, a ty jeszcze jej kazesz stac w pociagu, bo dzieci jezdza za darmo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Może i jeżdżą za darmo, ale nie siedzą za darmo, tzn. jak nie mają miejscówki a ktoś wykupił już miejsce, to niestety ale mamuśka musi zwolnić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usma
13 minut temu, Gość Maria napisał:

Dzieci jeżdżą za darmo więc sorry ale to ty zachowałaś się jak zakończony burak. Trzeba było zwolnić miejsce a nie cyrkować

Rozumiem że jesteś maDka typu dej mnie bo mojemu bombelkowi siem należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

Uzywasz slowa "szarpac sie" wiec jestem pewna, ze pochodzisz z patologii ( pewnie ze Slaska) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudyyy
5 godzin temu, Gość Usma napisał:

Rozumiem że jesteś maDka typu dej mnie bo mojemu bombelkowi siem należy.

Rozumiem, że jesteś kolejną skrety/niałą torbą, która z nudów wymyśla te historyjki o "madkach"

Serio ta wasza nagonka i te teksty o "madkach" i "bombelkach" są już nudne i żałosne. Tylko się ośmieszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Matko ale wy już przynudzacie z bajkowymi tymi historiami. Ja wiem że teraz jest moda na hejt w stronę mam i dzieci ale te wasze zmyślone historie robią się zwyczajnie groteskowe. Przedobrzyliscie sprawę już i sami wychodzicie na durniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
12 minut temu, Gość szklaneczk9a napisał:

Uzywasz slowa "szarpac sie" wiec jestem pewna, ze pochodzisz z patologii ( pewnie ze Slaska) 

A jakie to ma znaczenie z jakiego srodowiska pochodzi i jakich regionalizmow używa? Sprawdź w słowniku znaczenie słowa patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kurczę szkoda, że nie jechałaś autobusem, bo pewnie kierowca biłby ci brawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...a potem się obudziłaś zlana w gacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lampucera 😄 Nie słyszałam tego określenia od ponad 20-tu lat 😄 Mówił tak ojciec mojego kolegi z podstawówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Może i jeżdżą za darmo, ale nie siedzą za darmo, tzn. jak nie mają miejscówki a ktoś wykupił już miejsce, to niestety ale mamuśka musi zwolnić swoje.

Jadąc za darmo mają być trzymane na kolanach. Miejsce im nie przysługuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Maria napisał:

Dzieci jeżdżą za darmo więc sorry ale to ty zachowałaś się jak zakończony burak. Trzeba było zwolnić miejsce a nie cyrkować

Co to: "zakończony burak"? I "cyrkować"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jadąc za darmo mają być trzymane na kolanach. Miejsce im nie przysługuje. 

Jak są wolne miejsca, to mogą sobie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale pierdy

że też wam się chce takie bzdury wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O losie
11 godzin temu, Gość Autorka napisał:

Odprowadziła nas szybko do przedziału i zabrała całą  rodzinką do pierwszej klasy jeszcze przepraszając... 

Tiaaaa.. A rozłożyła przed nimi czerwony dywan i sypala płatkami róż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Jak są wolne miejsca, to mogą sobie siedzieć...

No ale miejsce nie było wolne bo autorka kupiła miejscówkę na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No ale miejsce nie było wolne bo autorka kupiła miejscówkę na to miejsce.

autorka niczego nie kupiła, bo ta historia jest tak zmyślona, że brakuje tylko dobrze nam wszystkim, zazdrosnej żony w sukni ślubnej, która w pociągu dorwała kochankę męża i ją upokorzyła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

autorka niczego nie kupiła, bo ta historia jest tak zmyślona, że brakuje tylko dobrze nam wszystkim, zazdrosnej żony w sukni ślubnej, która w pociągu dorwała kochankę męża i ją upokorzyła 😉

Żona w sukni ślubnej z dxieckiem na rekach wsiada pewnie na następnej stacji xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na takie okoliczności nosi się przy sobie gaz żelowy i głośno alarmuje "ludzie okraść mnie chcieli/grozili mi - ratunku!" psikłabyś do przedziału, zamknęła od wewnątrz od razu by im się perspektywa zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

na takie okoliczności nosi się przy sobie gaz żelowy i głośno alarmuje "ludzie okraść mnie chcieli/grozili mi - ratunku!" psikłabyś do przedziału, zamknęła od wewnątrz od razu by im się perspektywa zmieniła

od zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

na takie okoliczności nosi się przy sobie gaz żelowy i głośno alarmuje "ludzie okraść mnie chcieli/grozili mi - ratunku!" psikłabyś do przedziału, zamknęła od wewnątrz od razu by im się perspektywa zmieniła

Nie radzę takich akcji w pociągu. Można sobie niezłej biedy z takich żartów narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Żona w sukni ślubnej z dxieckiem na rekach wsiada pewnie na następnej stacji xDD

a kochanką była ta konduktorka, no i by się wszystko zgadzało, bo przyszła ją upokorzyć w miejscu pracy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill

Przecież to prwo...

btw dzieci mają bezpłatny bilet, jeżeli w pociągu są miejscówki to do bezpłatnego biletu jest również miejscówka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowo tej, która się bije i pluje po twarzach z teściową.

14 godzin temu, Gość Maria napisał:

Dzieci jeżdżą za darmo więc sorry ale to ty zachowałaś się jak zakończony burak. Trzeba było zwolnić miejsce a nie cyrkować

Może i jeżdżą za darmo, ale mają w obowiązku posiadać bilet. To jest bilet ze 100% zniżką. A bilet w intercity, to także rezerwacja miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie radzę takich akcji w pociągu. Można sobie niezłej biedy z takich żartów narobić.

żaden żart a panie konduktorze proszę wezwać sokistów, bo mnie grozili i chcieli okraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

żaden żart a panie konduktorze proszę wezwać sokistów, bo mnie grozili i chcieli okraść.

Lepiej wezwać sokistów do tej rodziny buraków, bo za użycie gazu to sokisci mogą przyjść po ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ww dziecko zajmowalo dwa miejsca.Jesli rodzice i babcia tacy troskliwi, to dwoje z nich powinno dziecku ustapic swoje miejsca i stac, a nie zmuszac obca osobe.Ale normalnie oni jak dzikie zwierzeta, gryza jak ktos sie zbliza do mlodego.Chronia swoje geny, babcia tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×