Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzalonaMama

Płodność po zakończeniu brania tabletek ( yasminelle

Polecane posty

Gość SzalonaMama

Cześć :) jak szybko wróciła u Was płodność po zakończeniu przygody z tabletkami antykoncepcyjnymi

Od razu miałyście normalne miesiączki czy raczej mega zaburzone cykle ? 

Teraz czekam na @ o ile wszystko będzie po staremu to za 2 dni powinno się zacząć ( mam nadzieje ze nie nadejdzie bo staramy się o dziecko ) 

ewentualnie jeżeli jej nie dostanę , a test będzie negatywny to kiedy wybrać się do ginekologa ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonka

Przed ostatnia ciążą brałam vines i po odstawieniu udalo nam sie w drugim cyklu. Okresy mialam normalne tak jak wczesniej na tabletkach. Teraz po porodzie znowu do nich wrocilam bo na dziecko pora nie wczesniej jak za rok 😄 Jesli chodzi o brak okresu i negatywny test to najlepiej po 14 dniach zrobic bete z krwi bo te testy sikane są malo dokladne. Jak potwierdzi sie ciaza to do lekarza nie wczesniej jak 6/7 tydzien by bylo widac juz zarodek. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja tabletek nie biorę od roku bo  staramy się o dziecko i nic dodam że brałam 4lata,, Dionella,, po odstawieniu cykle mam 24dniowe A ostatnio nawet 19 dniowe i ciągle mam brązowe  plamienia przed@ przez 5dni A potem @  5dni , lekarz twierdzi że hormony muszą się unormować z tymi plamieniami a badania są ok, więc co stoi na przeszkodzie?  Z wcześniejszymi ciążami nie miałam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Ja przez 3 lata brałam Zoely, 5 miesięcy po odstawieniu zaczęłam się starać o dziecko i udało się w pierwszym cyklu. Cykle od razu miałam regularne, pierwszy był minimalnie krótszy i trwał 25 dni, potem już normalnie jak u mnie, czyli 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja pigułki brałam przez 3 lata bez przerwy, owulacja wróciła mi po 3 cyklach. Kontrolowałam ją komputerem myway. A ciąża pojawiła się po pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×