Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.
Maya i Brak Boga.
Przez
Go艣膰 akimuszki666, w Dyskusja og贸lna
Polecane posty
-
Popularne
-
w艂asnie wyszed艂em od 偶ony frajera kt贸ry zaraz ko艅czy tyra膰 w ko艂chozie u mojego starego, pytajcie o co chcecie
Przez jebaka zawadiaka, w 呕ycie uczuciowe
- 4 odpowiedzi
- 25 wy艣wietle艅
-
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do g艂o艣nik贸w kompa i wow :D
Przez AOwsicki, w 呕ycie uczuciowe
- 155 odpowiedzi
- 1763 wy艣wietle艅
-
